НОВИНИ ДНЯ: Портал Левових воріт 8/8 вже відкритий: астрологи розповіли, що потрібно зробити до 12 серпня, аби здійснилися мрії  У Росії офіційно благословляють війну: РПЦ затвердила щонайменше 12 молитов  Рубіо оцінив удари в тил РФ та згадав про переговори Києва з Москвою  У першу неділю серпня в Україні подекуди спека до +37°  У Конгресі рознесли Трампа через "задню" щодо виробництва ракет Patriot в Україні  Українські дрони потопили теплохід Yanina "Росатому" у Чорному морі  Навіщо та як правильно обрізати петуніївсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
04.02.2021   Київ, Україна   УНІАН, Вечірній Київ, Борис Корпусенко, Марина Григоренко, transphoto,

Київ: красивий завжди, але зимовий - особливий

У період пандемії коронавірусу можливості українців для подорожей значно скоротилися. Втім, навіть в таких умовах можна знайти, як відпочити. Насправді, туристом можна бути і в межах власного міста. Адже, зазвичай, насправді ми не так вже й добре знаємо власне місто - поза нашим щоденним маршрутом на роботу чи навчання. А, головне, за усією цією метушнєю у нас просто немає часу на те, щоб зупинитися, все добре роздивитися і, можливо, навіть відкрити для себе кілька досі невідомих фактів. Ну а поки в світі карантин, нам не залишається нічого іншого, як більше гуляти містом.
Тим паче, що Київ гарний у будь-яку пору року, і зима не виняток. Приміром, радимо прогулятися від Майдану Незалежності до Подолу через Володимирську гірку. До новорічних свят в КМДА навіть спеціальний маршрут розробили. Звісно, новорічних локацій вже майже не залишилось, але цей маршрут і в будь-який інший час вартий уваги.
Засніжений Київ ідеальний для романтичних фотосесій та чудових селфі. А засніжені дахи старого Подолу у сонячному промінні виглядають дуже фотогенічно.
Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка взимку особливо полюбляють любителі катання з горок. А ще тут у будь-яку пору-року приголомшливі заходи сонця. Дехто грається тут з песиками, дехто ліпить сніговиків, а дехто просто гуляє, насолоджуючись свіжим повітрям, чистим снігом та мальовничими краєвидами з пагорбів. В зимовий період року ботсад Гришка працює на вхід з 8:00 до настання сутінок. Вартість вхідного квитка - 50 гривень для дорослих, 20 гривень для школярів та безкоштовно для дошкільнят, пенсіонерів та пільгових категорій громадян. Також можна придбати місячний абонемент за 500 гривень, який надає право безлімітного відвідування ботсаду одним дорослим разом з однією дитиною віком до 7 років.

Контрактова площа

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
фестивали, медицина, Львів, Бахмут, Майдан, Александр Зубко, ВМС, пожары, ЗСУ, выставки, Росія, искусство, зима, общество, суд, люди, Порошенко, Дмитрий Дятлов, Верховная Рада, Китай, пляжи, Киев, Польша, акции, культура, война, митинги, США, коронавирус, юмор, церковь, пейзажи, праздники, уикенд, военная техника, город, природа, Шахтер, протесты, Одесса, самолеты, ВСУ, учения, архитектура, Нацгвардия, полиция, Новый Год, солдат, спорт, туризм, мода, Україна, Киевщина, джаз, автомобили, марш, Зеленский, фотопроект, пандемия, путешествия, традиции, Динамо, терроризм, соревнования, НАТО, фотоподборки, Россия, Велика Британія, Сергей Смоленцев, Путин, Донбасс, Війна, ДСНС, #Євромайдан, авиация, фотоконкурсы, мир, корабли, стихийные бедствия, Київ, музыка, портрет, дизайн, история, футбол, технологии, политика, дети, обстрелы, Париж, выборы, передовая, оккупация, сборная Украины, столкновения, живопись, женщины, фотография, карантин, животные