НОВИНИ ДНЯ: Газ в Україні різко здорожчав: ціни за кілька днів злетіли більш ніж на 20%  Вперше в історії: ізраїльський винищувач F-35 знищив літак ВПС Ірану  Україна вперше з 2023 року звільнила більше території, ніж втратила: ISW отримав докази  Росія загрузла у війні та стала залежною від Китаю: чого насправді досяг Путін нападом на Україну — NYT  Параноїк Путін боїться, що він наступний: ЗМІ про фобію диктатора після ударів США по Ірану  Понад 95% зазнають знущань: омбудсмен озвучив реальну статистику з полону РФ  "Це не Черчилль": Трамп розкритикував Стармера на тлі війни в Іранівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
04.02.2021   Київ, Україна   УНІАН, Вечірній Київ, Борис Корпусенко, Марина Григоренко, transphoto,

Київ: красивий завжди, але зимовий - особливий

У період пандемії коронавірусу можливості українців для подорожей значно скоротилися. Втім, навіть в таких умовах можна знайти, як відпочити. Насправді, туристом можна бути і в межах власного міста. Адже, зазвичай, насправді ми не так вже й добре знаємо власне місто - поза нашим щоденним маршрутом на роботу чи навчання. А, головне, за усією цією метушнєю у нас просто немає часу на те, щоб зупинитися, все добре роздивитися і, можливо, навіть відкрити для себе кілька досі невідомих фактів. Ну а поки в світі карантин, нам не залишається нічого іншого, як більше гуляти містом.
Тим паче, що Київ гарний у будь-яку пору року, і зима не виняток. Приміром, радимо прогулятися від Майдану Незалежності до Подолу через Володимирську гірку. До новорічних свят в КМДА навіть спеціальний маршрут розробили. Звісно, новорічних локацій вже майже не залишилось, але цей маршрут і в будь-який інший час вартий уваги.
Засніжений Київ ідеальний для романтичних фотосесій та чудових селфі. А засніжені дахи старого Подолу у сонячному промінні виглядають дуже фотогенічно.
Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка взимку особливо полюбляють любителі катання з горок. А ще тут у будь-яку пору-року приголомшливі заходи сонця. Дехто грається тут з песиками, дехто ліпить сніговиків, а дехто просто гуляє, насолоджуючись свіжим повітрям, чистим снігом та мальовничими краєвидами з пагорбів. В зимовий період року ботсад Гришка працює на вхід з 8:00 до настання сутінок. Вартість вхідного квитка - 50 гривень для дорослих, 20 гривень для школярів та безкоштовно для дошкільнят, пенсіонерів та пільгових категорій громадян. Також можна придбати місячний абонемент за 500 гривень, який надає право безлімітного відвідування ботсаду одним дорослим разом з однією дитиною віком до 7 років.

Ботсад ім. Гришка

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
война, женщины, дети, животные, Новый Год, дизайн, медицина, передовая, пандемия, Россия, терроризм, учения, Карпаты, Війна, #Євромайдан, политика, Шахтер, выборы, суд, Динамо, музыка, история, Донбасс, культура, Путин, авиация, Львів, Киевщина, живопись, Крым, стихийные бедствия, джаз, пейзажи, США, корабли, соревнования, юмор, коронавирус, туризм, фотоконкурсы, ВСУ, Україна, солдат, общество, мир, искусство, Александр Зубко, портрет, церковь, Дмитрий Дятлов, Китай, уикенд, Нацгвардия, карантин, природа, автомобили, Майдан, Київ, обстрелы, акции, столкновения, полиция, Сергей Смоленцев, Бахмут, фотография, пляжи, Порошенко, выставки, Одесса, город, митинги, НАТО, мода, Польша, марш, ДСНС, Париж, зима, путешествия, традиции, технологии, самолеты, фестивали, ЗСУ, праздники, Зеленский, архитектура, спорт, Верховная Рада, футбол, ВМС, оккупация, военная техника, сборная Украины, люди, фотопроект, Киев, фотоподборки, пожары, протесты