НОВОСТИ ДНЯ: "Омріяний СРСР близько": у Зеленського відреагували на рішення Польщі припинити видавання віз росіянам  На Київщині розгорівся церковний скандал: громада і священник не можуть поділити храм  Охоплені панікою: як чиновники диктатора Путіна таємно намагаються покласти край війні  Кличко попередив про "важку" зиму в Києві: що треба підготувати вдома  "Зламу хребта армії РФ" поки немає, треба готуватися до затяжної війни - генерал ЗСУ  Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт  Чи можна годувати кішку собачим кормом, а собаку – котячим?все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
12.04.2021   Київська обл., Україна   veterdoit.com, Український контент

Де побувати в вікенд: закинута кіностудія на Київщині

Колишня кіностудія "Ніжиловичі" знаходиться в одноіменному селі Макарівської селищної громади Бучанського району Київської області. Це приблизно 70 км від столиці в бік Житомира. Її почали будувати у 2003 році на базі колишнього колгоспу.
На 20 гектарах відтворили ціле місто кінця XIX – початку XX століть з усією інфраструктурою: магазинами, майстернями, банком, житловими будинками, фонтанами. Тут є кілька вулиць з бруківкою та алеями. Окрім цього, тут є також український хутір.
У 2019 році під час роботи над фільмом "Віддана" в головному павільйоні сталася пожежа. Після цього активні зйомки на цьому місці зупинилися, а знімальна локація почала занепадати.
У Ніжиловичах знімали такі фільми як "Кріпосна", "Щедрик", "Віддана", "Зцілення коханням", "Вовчиця", "Останній яничар" та інші. Місцеві жителі Ніжиловичів часто знімалися в масовці й називають кіностудію "своїм Голівудом".
Знімальний майданчик та декорації в Ніжиловичах стали популярною локацією для фотосесій та просто подорожі вихідного дня. Якщо абстрагуватися від того, що це знімальний майданчик, виглядає все досить реалістично, як справжнє місто-привид.
Усі споруди – тимчасові декорації з фанери, тому не варто очікувати чогось цікавого всередині. Оскільки зйомки тут більше не проводяться, на території можна зустріти уламки, сміття, цвяхи, тож при огляді потрібно бути обережним.
Як знайти кіностудію: їхати по житомирській трасі до села Макарів, звідки повернути направо, через село Наливайківка проїхати в Ніжиловичі. В’їзд на студію з боку села.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотоподборки, протесты, суд, коронавирус, передовая, митинги, Зеленский, Путин, солдат, марш, #Євромайдан, история, медицина, город, Киев, акции, Динамо, ЗСУ, люди, Крым, пожары, ВСУ, экология, футбол, технологии, женщины, Киевщина, ДСНС, тест-драйв, пляжи, мир, корабли, фотоконкурсы, Карпаты, спорт, культура, портрет, живопись, уикенд, Нацгвардия, зима, обстрелы, фотопроект, праздники, музыка, визиты, самолеты, Верховная Рада, искусство, Одесса, НАТО, Шахтер, столкновения, Польша, животные, Китай, фестивали, Львів, туризм, Порошенко, юмор, военная техника, Донбасс, стихийные бедствия, ВМС, политика, знаменитости, фотография, Майдан, Дмитрий Дятлов, показы, путешествия, учения, полиция, дизайн, автомобили, Новый Год, выставки, Рождество, Александр Зубко, природа, Сергей Смоленцев, пандемия, оккупация, общество, соревнования, выборы, авиация, сборная Украины, мода, Россия, церковь, США, карантин, архитектура, дети, традиции, пейзажи, парады, война