НОВОСТИ ДНЯ: Среди бакалейных товаров за год подешевело только пшено - Госстат  Первый китайский марсоход сел на Красной планете  В Исландии выставили на продажу действующий вулкан  120-летний шоколад обнаружена в футляре для шлема английского офицера  В Украине ожидается теплая погода, местами возможны дожди  Украина и Британия отработают совместимость войск на «Cossack mace»  После развода с Биллом Гейтсом его жена получила акции на $3 миллиардавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
12.04.2021   Київська обл., Україна   veterdoit.com, Український контент

Де побувати в вікенд: закинута кіностудія на Київщині

Колишня кіностудія "Ніжиловичі" знаходиться в одноіменному селі Макарівської селищної громади Бучанського району Київської області. Це приблизно 70 км від столиці в бік Житомира. Її почали будувати у 2003 році на базі колишнього колгоспу.
На 20 гектарах відтворили ціле місто кінця XIX – початку XX століть з усією інфраструктурою: магазинами, майстернями, банком, житловими будинками, фонтанами. Тут є кілька вулиць з бруківкою та алеями. Окрім цього, тут є також український хутір.
У 2019 році під час роботи над фільмом "Віддана" в головному павільйоні сталася пожежа. Після цього активні зйомки на цьому місці зупинилися, а знімальна локація почала занепадати.
У Ніжиловичах знімали такі фільми як "Кріпосна", "Щедрик", "Віддана", "Зцілення коханням", "Вовчиця", "Останній яничар" та інші. Місцеві жителі Ніжиловичів часто знімалися в масовці й називають кіностудію "своїм Голівудом".
Знімальний майданчик та декорації в Ніжиловичах стали популярною локацією для фотосесій та просто подорожі вихідного дня. Якщо абстрагуватися від того, що це знімальний майданчик, виглядає все досить реалістично, як справжнє місто-привид.
Усі споруди – тимчасові декорації з фанери, тому не варто очікувати чогось цікавого всередині. Оскільки зйомки тут більше не проводяться, на території можна зустріти уламки, сміття, цвяхи, тож при огляді потрібно бути обережним.
Як знайти кіностудію: їхати по житомирській трасі до села Макарів, звідки повернути направо, через село Наливайківка проїхати в Ніжиловичі. В’їзд на студію з боку села.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
юмор, живопись, выборы, знаменитости, Киев, авиация, пандемия, фотоподборки, полиция, Львів, акции, футбол, ДСНС, марш, фестивали, АТО, фотоконкурсы, протесты, показы, митинги, общество, музыка, путешествия, Крым, Новый Год, Майдан, спорт, столкновения, пляжи, мода, Карпаты, туризм, Нацгвардия, город, передовая, война, тест-драйв, животные, Путин, ВСУ, люди, корабли, природа, США, архитектура, учения, экология, фотография, традиции, Одесса, Шахтер, ВМС, Сергей Смоленцев, Зеленский, религия, стихийные бедствия, ЗСУ, искусство, коронавирус, Лига Чемпионов УЕФА, оккупация, дизайн, праздники, Верховная Рада, Донбасс, Динамо, карантин, Дмитрий Дятлов, портрет, парады, солдат, медицина, суд, дети, культура, церковь, политики, Россия, самолеты, технологии, джаз, политика, Александр Зубко, зима, Порошенко, досуг, фотопроект, #Євромайдан, выставки, пейзажи, уикенд, заводы, соревнования, автомобили, Китай, женщины, история, пожары, мир, НАТО