НОВОСТИ ДНЯ: Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%  Появился свежий рейтинг партий: за кого украинцы проголосовали бы на парламентских выборах  Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозывсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
12.04.2021   Київська обл., Україна   veterdoit.com, Український контент

Де побувати в вікенд: закинута кіностудія на Київщині

Колишня кіностудія "Ніжиловичі" знаходиться в одноіменному селі Макарівської селищної громади Бучанського району Київської області. Це приблизно 70 км від столиці в бік Житомира. Її почали будувати у 2003 році на базі колишнього колгоспу.
На 20 гектарах відтворили ціле місто кінця XIX – початку XX століть з усією інфраструктурою: магазинами, майстернями, банком, житловими будинками, фонтанами. Тут є кілька вулиць з бруківкою та алеями. Окрім цього, тут є також український хутір.
У 2019 році під час роботи над фільмом "Віддана" в головному павільйоні сталася пожежа. Після цього активні зйомки на цьому місці зупинилися, а знімальна локація почала занепадати.
У Ніжиловичах знімали такі фільми як "Кріпосна", "Щедрик", "Віддана", "Зцілення коханням", "Вовчиця", "Останній яничар" та інші. Місцеві жителі Ніжиловичів часто знімалися в масовці й називають кіностудію "своїм Голівудом".
Знімальний майданчик та декорації в Ніжиловичах стали популярною локацією для фотосесій та просто подорожі вихідного дня. Якщо абстрагуватися від того, що це знімальний майданчик, виглядає все досить реалістично, як справжнє місто-привид.
Усі споруди – тимчасові декорації з фанери, тому не варто очікувати чогось цікавого всередині. Оскільки зйомки тут більше не проводяться, на території можна зустріти уламки, сміття, цвяхи, тож при огляді потрібно бути обережним.
Як знайти кіностудію: їхати по житомирській трасі до села Макарів, звідки повернути направо, через село Наливайківка проїхати в Ніжиловичі. В’їзд на студію з боку села.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Нацгвардия, война, Путин, стихийные бедствия, зима, ВМС, футбол, туризм, досуг, Шахтер, Зеленский, Порошенко, Донбасс, традиции, экология, НАТО, люди, спорт, заводы, фотопроект, портрет, ЗСУ, США, Россия, выставки, Львів, #Євромайдан, Карпаты, солдат, митинги, передовая, пожары, дизайн, путешествия, Майдан, пейзажи, общество, живопись, выборы, искусство, женщины, церковь, акции, Китай, фотография, авиация, Лига Чемпионов УЕФА, коронавирус, Одесса, Новый Год, столкновения, юмор, суд, ВСУ, политика, фотоподборки, технологии, соревнования, животные, религия, корабли, пандемия, мода, медицина, тест-драйв, пляжи, протесты, город, оккупация, полиция, марш, Дмитрий Дятлов, история, ДСНС, архитектура, самолеты, парады, автомобили, политики, АТО, учения, Александр Зубко, Крым, дети, культура, мир, Верховная Рада, фотоконкурсы, праздники, природа, показы, карантин, знаменитости, музыка, уикенд, Киев, Сергей Смоленцев, Динамо, фестивали, джаз