Фото и Видео
Фоторепортажи
14.04.2021   Афганістан   Reuters, BBC

Найдовша американська війна: армія США залишить Афганістан до 11 вересня

Президент США Джо Байден має намір оголосити про виведення американських вояків з Афганістану до 11 вересня. Про це американські ЗМІ повідомили офіційні особи.
Таким чином не вдасться дотриматися термінів виведення військ, погоджених минулого року адміністрацією президента Трампа із Талібаном - за цими домовленостями американці мали залишити Афганістан до травня. Раінше президент Байден вже заявляв, що це буде важко виконати до 1 травня.
За угодою, підписаною у лютому 2020 року, США та його союзники в НАТО зобов'язувалися вивести усі війська з Афганістану за 14 місяців, якщо Талібан дотримається своїх обіцянок - зокрема, не дозволяти на підконтрольних територіях діяти Аль-Каїді та іншим озброєним угрупованням, а також не полишати мирних переговорів в країні. З того часу Талібан припинив напади на міжнародні сили, але продовжив боротися проти уряду Афганістану. Є побоювання, що коли іноземні збройні сили залишать країни до того, як буде досягнуто надійну угоду між сторонами конфлікту, Талібан може захопити владу.
США твердять, що досі в Афганістані залишаються близько 2500 американських військових. На час, коли укладали угоду з Талібаном, там було близько 13 тисяч вояків США.
Новий граничний термін виведення американських військ зійдеться у часі із 20 роковинами терористичних нападів на Світовий торговельний центр та Пентагон, що сталися 11 вересня 2001 року.
Війська США увійшли до Афганістану саме після терактів 11 вересня 2001 року. Це найтриваліша військова кампанія в американській історії.

Humvee Корпусу морської піхоти США, патрулювання в на півдні Афганістану, 2 грудня 2001

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
зима, тест-драйв, живопись, фотоподборки, оккупация, автомобили, политики, спорт, путешествия, пляжи, Одесса, животные, туризм, дизайн, футбол, Карпаты, Львів, Новый Год, портрет, фотопроект, Донбасс, Порошенко, пожары, война, заводы, история, Путин, мир, экология, культура, религия, Нацгвардия, коронавирус, Майдан, #Євромайдан, стихийные бедствия, корабли, акции, дети, Дмитрий Дятлов, ВМС, пандемия, искусство, город, парады, марш, самолеты, ДСНС, учения, полиция, соревнования, уикенд, Китай, фотография, мода, знаменитости, Александр Зубко, общество, медицина, протесты, политика, Крым, технологии, митинги, Киев, авиация, музыка, выставки, Верховная Рада, столкновения, юмор, джаз, суд, пейзажи, Россия, праздники, архитектура, Зеленский, выборы, солдат, показы, ЗСУ, передовая, АТО, Динамо, люди, Сергей Смоленцев, традиции, карантин, НАТО, США, фотоконкурсы, церковь, природа, женщины, Лига Чемпионов УЕФА, фестивали, досуг, Шахтер, ВСУ