НОВОСТИ ДНЯ: Виплати і статус. Що треба зробити українцям у Польщі до кінця квітня  Іспит на громадянство. Хто отримає відстрочку у два роки: пояснення нардепа  Зима ще не думає відступати: синоптикиня ошелешила прогнозом погоди на кінець березня  "Не зможуть фальсифікувати історію": Дробович розповів про плани повернути вивезені до РФ архіви КДБ  Як в Україні прибиратимуть пам'ятники Пушкіну та Петру I: відповідь міністра культури  Скільки служити мобілізованим: ВР внесла зміни до закону про військовий обов'язок  Вночі - до +9, вдень - до +21. Синоптики назвали регіон, де 24 березня задождитьвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
06.03.2022   Україна   Associated Press

Війна, день 10-й

У зруйнованих війною районах України жителі втікали стежками, а вбиті горем батьки оплакували загиблих дітей, поки російські війська продовжували обстрілювати оточені міста.
Обіцяне припинення вогню в Маріуполі провалилося в суботу на тлі сцен терору в обложеному місті, а на околицях Києва потік мешканців з домашніми тваринами та дітьми перетнув річку Ірпінь імпровізованою стежкою під зруйнованим мостом.
За десять днів після вторгнення Росії в 1,45 мільйона людей покинули Україну, за даними Організації з міграції ООН у Женеві. Число загиблих у конфлікті було важко виміряти, але, ймовірно, перевищило 1000.

Маріуполь

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
полиция, суд, парады, праздники, пляжи, фотоподборки, фестивали, выборы, Киев, стихийные бедствия, Одесса, искусство, #Євромайдан, тест-драйв, военная техника, политики, карантин, солдат, Сергей Смоленцев, США, город, общество, Дмитрий Дятлов, передовая, музыка, пандемия, пожары, Динамо, война, Александр Зубко, корабли, марш, Киевщина, люди, показы, природа, обстрелы, Крым, ДСНС, фотография, медицина, туризм, дизайн, женщины, фотоконкурсы, Львів, животные, оккупация, терроризм, архитектура, ВМС, политика, ВСУ, ЗСУ, портрет, Шахтер, церковь, путешествия, визиты, Китай, самолеты, автомобили, зима, соревнования, Россия, мир, пейзажи, Польша, мода, уикенд, Майдан, коронавирус, футбол, протесты, живопись, учения, Новый Год, история, митинги, Зеленский, экология, Нацгвардия, традиции, технологии, дети, сборная Украины, Донбасс, Порошенко, фотопроект, столкновения, Карпаты, Путин, акции, спорт, Верховная Рада, авиация, юмор, НАТО, культура, выставки