НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Вибиті Україною мости спричинили паніку серед посіпак Путіна: колаборанти готують втечу з Херсонщини  Втрата Криму може стати фатальною для режиму Путіна — The Hill  Свириденко зустрілася з Туском на тлі кризи з Польщеювсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
08.03.2022   Європа   Associated Press

Міжнародний жіночий день

Вуста втомленої жінки, яка щойно втекла від війни, у недовірливій посмішці, коли румунський офіцер імміграції передає їй фіолетовий тюльпан. Проблиск надії та вдячності з’являється на обличчі іншої жінки, коли вона стискає контейнер з їжею і приймає рожевий тюльпан від католицького священика на залізничному вокзалі в Польщі.
Але навіть добрі жести незнайомців у Міжнародний жіночий день були слабким полегшуючим у вівторок для занепокоєних біженців, які покинули свої домівки, багато хто з маленькими дітьми. Замість цукерок, квітів і поцілунків, яки зазвичай дарують їм друзі та рідні в Україні, вони милостиво обходилися квітами, піднесеними невідомими руками, та даром безпечного притулку в чужій країні.
Фотографії, зроблені фотографами Associated Press, відображають, наскільки важкою та емоційно болісною була ця подорож: смуток жінки, яка ховає обличчя руками, коли вона сидить на ліжечку в шкільному притулку для біженців у Перемишлі, Польща; гримаса літньої, засніженої жінки в інвалідному візку, яка тримає на колінах рожеву подушку, коли її штовхають дорогою після евакуації з міста Ірпінь; нещодавно евакуйована з Ірпіня, яка зупиняється на засніженій дощем і снігом вулиці, покладає руку на серце і дивиться вниз на холодний мокрий тротуар.
Для жінок, які не змогли втекти, бути у безпеці було найважливішою метою цього міжнародного свята. Фотограф AP зняв одну таку жінку, яка тримає і втішає маленьку дитину на руках у імпровізованому бомбосховище в Маріуполі.

Кишинів, 8 березня

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Донбасс, полиция, женщины, Нацгвардия, НАТО, выборы, люди, праздники, Киев, Порошенко, оккупация, Шахтер, самолеты, зима, джаз, Париж, Київ, мода, фотоконкурсы, Верховная Рада, сборная Украины, пандемия, традиции, культура, футбол, архитектура, обстрелы, юмор, передовая, корабли, пляжи, уикенд, авиация, ДСНС, Киевщина, пожары, военная техника, музыка, природа, Майдан, стихийные бедствия, Александр Зубко, Дмитрий Дятлов, столкновения, Одесса, коронавирус, акции, город, Велика Британія, солдат, выставки, Росія, Зеленский, война, пейзажи, протесты, Війна, дизайн, Сергей Смоленцев, Бахмут, дети, живопись, автомобили, марш, суд, политика, митинги, путешествия, Польша, церковь, Новый Год, ВМС, история, Китай, Россия, искусство, учения, спорт, терроризм, фотопроект, ЗСУ, фестивали, туризм, технологии, фотоподборки, ВСУ, портрет, США, Путин, Україна, животные, фотография, соревнования, Львів, медицина, общество, карантин, мир, #Євромайдан, Динамо