НОВИНИ ДНЯ: До України повертається тепло, але пощастить не всім: погода вихідними, 5-6 жовтня  "Український легіон" у Польщі розпочав набір новобранців: скільки заявок надійшло  Саудівська Аравія може підірвати російську економіку збільшенням видобутку нафти, - Politico  Україну накриє циклон: як і де сильно погіршиться погода  Населення не розуміє, чому по них б’є РФ. Що відбувається у Курській області  Лукашенка звинуватили в злочинах проти людяності: що чекає на білоруського диктатора  Фінансова підтримка республіканців Маском була масштабнішою і почалася раніше, - WSJвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
09.03.2022   Київ, Україна   Вечірній Київ
10235 Метки:  война, метро, Киев.

Київ воєнний: як столична підземка стала домом для киян

Віктор Брагінський — начальник КП «Київський метрополітен» розповів про роботу станцій у воєнний час.
«Метрополітен продовжує свою роботу як транспорт і як укриття. На станціях є вода та санвузли. Ми забезпечили постачання необхідних товарів для людей. Частина пасажирів має свої домівки, але повертається у метрополітен як укриття. На жаль, у частини людей немає можливості повернутися додому», — розповів Віктор Брагінський.
Також працівники підземки та волонтери на безоплатній основі забезпечують мешканців всім необхідним.
За останніми даними в київському метрополітені укривається 15 тис. осіб. Технічна можливість метрополітену — 100 тис.
«Щодня ми публікуємо графік руху поїздів. Якщо потрібно їхати, маєте ознайомитися з ним. Найголовніше — хочу подякувати працівникам метрополітену, які щодня самовіддано працюють та забезпечують роботу київського метрополітену і всіх волонтерів».
Пасажир Олександр на станції «Дорогожичі» розповідає: «Наша родина перебуває у метрополітені з кінця лютого. Волонтери приносять гарячу їжу щодня. З нами чотирирічна Аліна, саме через її безпеку вирішили спуститися сюди. У денний час, по можливості, виходимо на вулицю, повертаємося до домівки, вночі знов спускаємося в укриття».
В метрополітені стали найкращими подругами Валентина, Орина та Людмила. Пані Орині понад 80 років, говорить трьома мовами — українською, німецькою та англійською.У Києві Орина одна — діти за кордоном, у США. Пані Орина дякувала волонтерам, які щодня турбуються про літніх людей: «Волонтери дуже ввічливі, приносять нам їжу тричі на день. В ці важкі часи ми, літні люди, не залишаються на самоті з труднощами воєнного часу».

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Путин, полиция, Польша, церковь, корабли, сборная Украины, пожары, город, Александр Зубко, стихийные бедствия, зима, ВСУ, традиции, ДСНС, футбол, политика, НАТО, оккупация, архитектура, коронавирус, выборы, экология, протесты, визиты, праздники, учения, пляжи, солдат, #Євромайдан, Київ, ВМС, Киевщина, столкновения, карантин, акции, Зеленский, Війна, Динамо, искусство, передовая, Україна, фотоконкурсы, митинги, США, культура, Россия, медицина, ЗСУ, фестивали, Новый Год, портрет, туризм, путешествия, пейзажи, мир, обстрелы, Нацгвардия, Львів, фотография, природа, выставки, музыка, Бахмут, фотоподборки, Порошенко, Дмитрий Дятлов, Крым, самолеты, животные, военная техника, марш, Одесса, суд, Верховная Рада, спорт, уикенд, женщины, история, общество, Сергей Смоленцев, Майдан, живопись, дизайн, Шахтер, Киев, Китай, Донбасс, фотопроект, авиация, терроризм, мода, технологии, соревнования, пандемия, война, люди, юмор, дети, Париж, автомобили