НОВИНИ ДНЯ: Яким знакам зодіаку і коли в червні потрібно виявляти обережність у фінансових справах  Газон більше не в моді: чому "луговий сад" стає головним трендом сучасності  Яким знакам зодіаку в червні 2026 року усміхнеться удача  Як захистити цибулю від мушок: найкращі методи боротьби зі шкідником, які реально працюють  Літнє сонцестояння 21 червня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Що робити з півоніями після цвітіння: розповідають експерти з садівництва  Гроші люблять сміливих: 6 знаків китайського гороскопа, для яких відкриється фінансовий потік вже 6 червнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
09.03.2022   Київ, Україна   Вечірній Київ
15000 Метки:  война, метро, Киев.

Київ воєнний: як столична підземка стала домом для киян

Віктор Брагінський — начальник КП «Київський метрополітен» розповів про роботу станцій у воєнний час.
«Метрополітен продовжує свою роботу як транспорт і як укриття. На станціях є вода та санвузли. Ми забезпечили постачання необхідних товарів для людей. Частина пасажирів має свої домівки, але повертається у метрополітен як укриття. На жаль, у частини людей немає можливості повернутися додому», — розповів Віктор Брагінський.
Також працівники підземки та волонтери на безоплатній основі забезпечують мешканців всім необхідним.
За останніми даними в київському метрополітені укривається 15 тис. осіб. Технічна можливість метрополітену — 100 тис.
«Щодня ми публікуємо графік руху поїздів. Якщо потрібно їхати, маєте ознайомитися з ним. Найголовніше — хочу подякувати працівникам метрополітену, які щодня самовіддано працюють та забезпечують роботу київського метрополітену і всіх волонтерів».
Пасажир Олександр на станції «Дорогожичі» розповідає: «Наша родина перебуває у метрополітені з кінця лютого. Волонтери приносять гарячу їжу щодня. З нами чотирирічна Аліна, саме через її безпеку вирішили спуститися сюди. У денний час, по можливості, виходимо на вулицю, повертаємося до домівки, вночі знов спускаємося в укриття».
В метрополітені стали найкращими подругами Валентина, Орина та Людмила. Пані Орині понад 80 років, говорить трьома мовами — українською, німецькою та англійською.У Києві Орина одна — діти за кордоном, у США. Пані Орина дякувала волонтерам, які щодня турбуються про літніх людей: «Волонтери дуже ввічливі, приносять нам їжу тричі на день. В ці важкі часи ми, літні люди, не залишаються на самоті з труднощами воєнного часу».

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Александр Зубко, Киевщина, Китай, искусство, Польша, футбол, мода, акции, дизайн, Нацгвардия, политика, Шахтер, оккупация, сборная Украины, выборы, пожары, уикенд, Майдан, ВСУ, туризм, Россия, спорт, стихийные бедствия, самолеты, фотопроект, суд, медицина, война, живопись, солдат, военная техника, передовая, фотоподборки, зима, Київ, традиции, церковь, Путин, фотография, фотоконкурсы, обстрелы, ВМС, #Євромайдан, корабли, Донбасс, Одесса, Львів, митинги, Париж, полиция, технологии, Верховная Рада, Киев, Зеленский, город, общество, терроризм, пейзажи, юмор, культура, Велика Британія, соревнования, карантин, коронавирус, авиация, Дмитрий Дятлов, протесты, Україна, портрет, джаз, Війна, марш, путешествия, люди, ЗСУ, Новый Год, история, фестивали, учения, животные, природа, НАТО, архитектура, Крым, мир, США, Порошенко, ДСНС, пляжи, автомобили, Сергей Смоленцев, музыка, праздники, выставки, дети, столкновения, Динамо, Бахмут, пандемия, женщины