НОВИНИ ДНЯ: Пентагон розкрив таємницю "Гаванського синдрому", є зв'язок з РФ, - CNN  Гороскоп на 14 січня за картами Таро: Левам - не чекати допомоги, Стрільцям - випробування  Чи готуються США до військових дій у Гренландії: в МЗС Німеччини дали відповідь  Гороскоп на 14 січня: Близнюкам - сюрприз, Скорпіонам - не піддаватися емоціям  Білорусь допомагає Росії скеровувати дрони на Україну: це заважає їх збивати  Гороскоп на 14 січня для всіх знаків зодіаку: хто сьогодні зловить хвилю удачі  Як обігріти квартиру без газу і електрики: що можна використовувати для цього, а що — нівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
25.04.2022   Київська обл., Україна   birdinflight.com

Мешканці звільненого з-під окупації зоопарку на портретах Романа Пашковського

Зоопарк «ХІІ місяців» у селі Демидів на Київщині понад 30 днів був під окупацією. Кілька мавп навіть загинуло від стресу, у інших тварин майже закінчився корм. 1 квітня парк звільнили, його мешканці відновлюються, та все ще потребують допомоги. Фотограф Роман Пашковський зняв тварин, які пережили бойові дії, а директор парку Михайло Пінчук розповів, як «ХІІ місяців» відновлює роботу.
Дорогою до «ХІІ місяців» стоять блокпости, війна в Київській області поки все ще сильно відчувається. Тварини в зоопарку також досі виглядають шокованими, часто ховаються в кутках біля стін, але не поводяться агресивно. Під час окупації тут навіть народилося зебреня. Зараз «ХІІ місяців», як і інші зоопарки України, збирає донати, бо відвідувачів немає, а годувати тварин треба.
Михайло Пінчук:
— Війна порушила багато наших планів на початок березня. Нам потрібно було перебудувати зовнішні вольєри, які від віку вже розвалювалися, підготувати зелені насадження, а тепер ще й відремонтувати паркан, що постраждав від обстрілів. Тільки перераховувати все це можна місяць. Сьогодні працює лише половина колективу — інші або виїхали, або служать у ТрО чи ЗСУ. Але ми все ще сподіваємося відкрити зоопарк у середині травня, хоча поки і не розуміємо, яка ситуація складеться на фронті та чи будуть відвідувачі.
Зараз усі тварини на місці, в Західну Україну ми вивозили тільки приматів: коли немає газу й електрики, а на вулиці холод, вони мерзнуть та гинуть першими. До того ж кілька мавп розбилися об стіну вольєра на початку війни через стрес.
Нам потрібен спеціалізований зоопарковий корм (наприклад, перемолоті гілки для жирафа чи навіть сіно), який не купиш в Україні. Тварин можна годувати і звичайною їжею, але тільки частково. Ми чекаємо на допомогу іноземних зоопарків — саме на них розраховуємо найбільше, бо українці вже допомогли достатньо в перші дні, а багато хто втратив роботу. Але поки це лише обіцянки.
Як допомогти українським зоопарку «ХІІ місяців»:
Картковий рахунок (Приватбанк), номер картки 5169 3324 0784 1611
Реквізити для банківського переказу:
БО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРЯТУНКУ ТВАРИН ПАРКУ «ХІІ МІСЯЦІВ»
Код ЄДРПОУ: 43580570
IBAN: UA073005280000026006455080336
грн (uah)
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК»
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
передовая, учения, традиции, Київ, политика, ВСУ, Бахмут, спорт, архитектура, животные, путешествия, терроризм, мода, город, полиция, ВМС, суд, Війна, митинги, фотоподборки, #Євромайдан, Шахтер, Львів, футбол, самолеты, искусство, Путин, культура, ЗСУ, акции, фотография, пейзажи, дети, выборы, солдат, карантин, соревнования, коронавирус, Париж, автомобили, Одесса, Киевщина, живопись, фотопроект, портрет, Верховная Рада, стихийные бедствия, ДСНС, Нацгвардия, зима, фотоконкурсы, военная техника, мир, уикенд, Польша, церковь, природа, технологии, Велика Британія, Сергей Смоленцев, Порошенко, юмор, общество, джаз, музыка, женщины, Александр Зубко, дизайн, сборная Украины, Україна, туризм, Китай, столкновения, фестивали, пандемия, обстрелы, люди, Майдан, Киев, Россия, Новый Год, НАТО, оккупация, США, история, Донбасс, корабли, медицина, выставки, протесты, Дмитрий Дятлов, пожары, Карпаты, праздники, Динамо, Зеленский, марш, авиация, война, пляжи