НОВИНИ ДНЯ: Гортензії пишно цвістимуть усе літо: що обов’язково потрібно зробити в червні  Магнітні бурі: прогноз на вихідні, 13–14 червня  Чим підживити кабачки в червні для рясного плодоношення  Гороскоп на 13 червня для всіх знаків зодіаку: після цього дня життя почне налагоджуватись  Що потрібно вашим перцям у червні — 5 простих завдань, які допоможуть отримати величезний врожай  На Україну насуваються погодні гойдалки: синоптикиня попередила про небезпеку  Російська мова більше не захищена в Україні: Зеленський підписав законвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
11.08.2022   Крим, Україна   Радіо Свобода

Супутникові знімки російської бази в окупованому Криму: до та після потужних вибухів

На супутникових знімках, зроблених незадовго до вибухів на російській авіабазі в окупованому Криму та після них, видно пошкодження, спричинені вибухами. Військово-морські сили Росії втратили щонайменше дев'ять військових літаків, у тому числі винищувачі Су-30СМ і бомбардувальники Су-24М, свідчить аналіз зображень «до і після», повідомили журналісти «Схем» (Радіо Свобода).
Міністерство оборони Росії заявило про «детонацію кількох авіаційних боєприпасів». В Міноборони України офіційно не підтвердили факту обстрілу аеродрому, а порадили пильніше слідкувати за протипожежною безпекою.
Американське видання The New York Times зацитувало неназваного українського військового високопосадовця, який визнав, що до вибухів причетні українські Збройні сили. За його словами, з цього аеродрому злітали літаки, які завдавали ударів по півдню України, а для атаки на нього використали обладнання «ексклюзивно українського виробництва», хоча він не уточнив, яке саме.
Експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) припускають, що у Кремля немає жодних мотивів звинувачувати Україну в ударах, оскільки такі удари продемонстрували б неефективність російських систем ППО. Також у ISW припускають, що Україна могла модифікувати свої ракети «Нептун» для наземної атаки, але нині немає жодних доказів, що підтверджують цю гіпотезу.
Такий крок міг би стати значним загостренням у ході війни, кажуть деякі оглядачі.
Курортне селище Новофедорівка (до 1994 року закритий авіагарнізон Саки-4) відходить від пережитого 9 серпня. На автобусних зупинках, у магазинах можна почути, як місцеві жителі жваво, з деталями обговорюють наслідки інциденту. Емоції в людей, зрозуміло, різні. Проте все в результаті зводиться до одного: коли і в якому обсязі окупаційна влада компенсує їм завдану шкоду.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
карантин, фотоконкурсы, корабли, самолеты, женщины, Сергей Смоленцев, Майдан, Киевщина, пожары, фотография, юмор, Нацгвардия, столкновения, #Євромайдан, Китай, терроризм, Одесса, фотоподборки, протесты, музыка, полиция, Зеленский, ЗСУ, джаз, праздники, дети, Війна, военная техника, путешествия, Париж, соревнования, футбол, Россия, ВСУ, Крым, митинги, люди, спорт, ВМС, живопись, искусство, США, авиация, коронавирус, общество, выборы, сборная Украины, природа, технологии, фотопроект, Верховная Рада, пейзажи, Велика Британія, акции, туризм, Львів, медицина, животные, уикенд, учения, политика, Порошенко, культура, Шахтер, оккупация, стихийные бедствия, выставки, портрет, зима, Донбасс, город, традиции, дизайн, автомобили, Київ, ДСНС, фестивали, Динамо, мир, Дмитрий Дятлов, история, война, пандемия, суд, пляжи, Новый Год, обстрелы, солдат, мода, Александр Зубко, архитектура, Путин, передовая, марш, Бахмут, Киев, Польша, церковь, Україна, НАТО