НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 15 січня за картами Таро: Левам - різкі зміни, Терезам - конфлікти  Кабмін щотижня перевірятиме ціни на ліки: аптеки будуть штрафувати за націнки  Гороскоп на 15 січня: Овнам - важлива зустріч, Ракам - невеликі розбіжності  Як працюють супермаркети в Києві: деталі  Люті морози до -20 та сніг: прогноз погоди в Україні на 15 січня  Зеленський закликав терміново виправляти ситуацію в Києві: подробиці  Адміністрація Трампа отримала список важливих військових цілей в Ірані, - ЗМІвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.06.2023   Херсонська обл., Україна   Associated Press, ДСНС, Reuters, Міністерство оборони України, Суспільне, Громадське, Liberov

Херсонщина: евакуація

На Херсонщині другу добу триває евакуація людей з підтоплених через підрив росіянами Каховської дамби районів. Волонтери, військові та рятувальники на човнах та спецмашинах добираються до Корабельного району у Херсоні, який постраждав найбільше. З району Острів та прилеглих вулиць вивозять не тільки жителів, а і їхніх тварин. Місцеві телефонують рятувальникам та вказують адреси, звідки їх потрібно забрати. Вода настільки висока, що самостійно вибратись з району вже неможливо.
"Російські терористи вкотре довели, що вони є загрозою для всього живого. Абсолютно свідоме знищення одного з найбільших водосховищ України. Щонайменше 100 тисяч людей жили в цих районах до російського вторгнення. Принаймні десятки тисяч досі там. Сотні тисяч людей залишилися без нормального доступу до питної води. Наші служби, усі, хто може дати людям порятунок, уже залучені. Але ми можемо допомогти тільки на підконтрольній Україні території. На окупованій Росією частині окупанти навіть не намагаються допомогти людям.
Це ще раз демонструє, із яким цинізмом Росія ставиться до людей, чию землю захопила, і що насправді Росія несе Європі та світу", — Президент України Володимир Зеленський.
ДСНС: "Станом на 15:00 з підтоплених територій евакуйовано 1 752 людей, з яких 103 — діти. Врятовано 201 особу (з них 13 дітей). Надано психологічну допомогу 111 громадянам. Розгорнуто роботу 9 евакуаційних пунктів.
За попередніми даними, всього підтоплено 20 населених пунктів та 2 612 будинків на правому березі р. Дніпро.
До ліквідації наслідків залучено майже 1 800 осіб та понад 300 од. техніки, з них від ДСНС — 772 рятувальники та 207 од. техніки, у тому числі 33 плавзасоби".

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
дизайн, спорт, Майдан, технологии, пожары, экология, суд, солдат, юмор, животные, Львів, уикенд, фестивали, Дмитрий Дятлов, архитектура, фотопроект, Александр Зубко, Одесса, мир, самолеты, портрет, терроризм, музыка, туризм, история, политика, джаз, Киевщина, Путин, Верховная Рада, война, сборная Украины, карантин, стихийные бедствия, зима, пандемия, визиты, соревнования, авиация, общество, город, природа, фотоподборки, фотография, НАТО, люди, ВСУ, фотоконкурсы, путешествия, #Євромайдан, столкновения, Сергей Смоленцев, Киев, выборы, США, мода, Бахмут, Новый Год, протесты, корабли, Шахтер, марш, Китай, Польша, передовая, учения, церковь, Зеленский, ВМС, военная техника, ДСНС, Війна, коронавирус, Київ, выставки, Донбасс, митинги, Россия, обстрелы, традиции, Париж, пляжи, искусство, культура, футбол, живопись, акции, праздники, Нацгвардия, оккупация, женщины, Україна, Динамо, Порошенко, пейзажи, ЗСУ, дети, автомобили, медицина, полиция