НОВИНИ ДНЯ: Зеленський різко відреагував на заяви Кремля: що сказав про позицію Путіна  Яким знакам зодіаку і коли в червні потрібно виявляти обережність у фінансових справах  Газон більше не в моді: чому "луговий сад" стає головним трендом сучасності  Яким знакам зодіаку в червні 2026 року усміхнеться удача  Як захистити цибулю від мушок: найкращі методи боротьби зі шкідником, які реально працюють  Літнє сонцестояння 21 червня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Що робити з півоніями після цвітіння: розповідають експерти з садівництвавсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.06.2023   Херсонська обл., Україна   Associated Press, ДСНС, Reuters, Міністерство оборони України, Суспільне, Громадське, Liberov

Херсонщина: евакуація

На Херсонщині другу добу триває евакуація людей з підтоплених через підрив росіянами Каховської дамби районів. Волонтери, військові та рятувальники на човнах та спецмашинах добираються до Корабельного району у Херсоні, який постраждав найбільше. З району Острів та прилеглих вулиць вивозять не тільки жителів, а і їхніх тварин. Місцеві телефонують рятувальникам та вказують адреси, звідки їх потрібно забрати. Вода настільки висока, що самостійно вибратись з району вже неможливо.
"Російські терористи вкотре довели, що вони є загрозою для всього живого. Абсолютно свідоме знищення одного з найбільших водосховищ України. Щонайменше 100 тисяч людей жили в цих районах до російського вторгнення. Принаймні десятки тисяч досі там. Сотні тисяч людей залишилися без нормального доступу до питної води. Наші служби, усі, хто може дати людям порятунок, уже залучені. Але ми можемо допомогти тільки на підконтрольній Україні території. На окупованій Росією частині окупанти навіть не намагаються допомогти людям.
Це ще раз демонструє, із яким цинізмом Росія ставиться до людей, чию землю захопила, і що насправді Росія несе Європі та світу", — Президент України Володимир Зеленський.
ДСНС: "Станом на 15:00 з підтоплених територій евакуйовано 1 752 людей, з яких 103 — діти. Врятовано 201 особу (з них 13 дітей). Надано психологічну допомогу 111 громадянам. Розгорнуто роботу 9 евакуаційних пунктів.
За попередніми даними, всього підтоплено 20 населених пунктів та 2 612 будинків на правому березі р. Дніпро.
До ліквідації наслідків залучено майже 1 800 осіб та понад 300 од. техніки, з них від ДСНС — 772 рятувальники та 207 од. техніки, у тому числі 33 плавзасоби".

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Карпаты, фотопроект, фотография, фотоконкурсы, Порошенко, терроризм, протесты, Зеленский, Верховная Рада, суд, ВМС, НАТО, военная техника, Київ, пандемия, футбол, #Євромайдан, уикенд, Одесса, город, портрет, Путин, обстрелы, юмор, технологии, путешествия, Париж, пожары, авиация, самолеты, Велика Британія, стихийные бедствия, Україна, Сергей Смоленцев, Нацгвардия, люди, природа, Бахмут, карантин, корабли, выставки, традиции, марш, Донбасс, Динамо, США, церковь, Киевщина, Майдан, живопись, передовая, учения, Новый Год, ВСУ, зима, женщины, дети, пляжи, Россия, общество, политика, культура, соревнования, туризм, война, Александр Зубко, джаз, сборная Украины, фестивали, архитектура, история, оккупация, пейзажи, Шахтер, ЗСУ, Китай, автомобили, спорт, музыка, праздники, полиция, Киев, животные, акции, дизайн, ДСНС, фотоподборки, Львів, мода, Війна, Польша, солдат, медицина, выборы, столкновения, Дмитрий Дятлов, искусство, мир, коронавирус, митинги