НОВИНИ ДНЯ: Українська балістика FP-7 вже на сертифікації, перші удари можуть бути восени, - Reuters  Обсяг іпотеки в Україні досяг 50 млрд гривень: 93% нових кредитів припадає на "єОселю"  Путін у паніці через невдачі на фронті: у WSJ розкрили, що відбувається  Оренда квартири у Києві: де зняти житло найдешевше  Серед генералів Путіна «полетіли голови»: як у Кремлі шукають винних за провали РФ — деталі  Корецький розповів, як держава рятуватиме бізнес від ударів Росії  Для них закінчується темна смуга: 3 знаки зодіаку, яким ретроградний Хірон подарує щасливий шансвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.06.2023   Херсонська обл., Україна   Associated Press, ДСНС, Reuters, Міністерство оборони України, Суспільне, Громадське, Liberov

Херсонщина: евакуація

На Херсонщині другу добу триває евакуація людей з підтоплених через підрив росіянами Каховської дамби районів. Волонтери, військові та рятувальники на човнах та спецмашинах добираються до Корабельного району у Херсоні, який постраждав найбільше. З району Острів та прилеглих вулиць вивозять не тільки жителів, а і їхніх тварин. Місцеві телефонують рятувальникам та вказують адреси, звідки їх потрібно забрати. Вода настільки висока, що самостійно вибратись з району вже неможливо.
"Російські терористи вкотре довели, що вони є загрозою для всього живого. Абсолютно свідоме знищення одного з найбільших водосховищ України. Щонайменше 100 тисяч людей жили в цих районах до російського вторгнення. Принаймні десятки тисяч досі там. Сотні тисяч людей залишилися без нормального доступу до питної води. Наші служби, усі, хто може дати людям порятунок, уже залучені. Але ми можемо допомогти тільки на підконтрольній Україні території. На окупованій Росією частині окупанти навіть не намагаються допомогти людям.
Це ще раз демонструє, із яким цинізмом Росія ставиться до людей, чию землю захопила, і що насправді Росія несе Європі та світу", — Президент України Володимир Зеленський.
ДСНС: "Станом на 15:00 з підтоплених територій евакуйовано 1 752 людей, з яких 103 — діти. Врятовано 201 особу (з них 13 дітей). Надано психологічну допомогу 111 громадянам. Розгорнуто роботу 9 евакуаційних пунктів.
За попередніми даними, всього підтоплено 20 населених пунктів та 2 612 будинків на правому березі р. Дніпро.
До ліквідації наслідків залучено майже 1 800 осіб та понад 300 од. техніки, з них від ДСНС — 772 рятувальники та 207 од. техніки, у тому числі 33 плавзасоби".

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Александр Зубко, Майдан, Київ, архитектура, ВСУ, НАТО, передовая, Одесса, медицина, самолеты, джаз, Донбасс, мир, уикенд, терроризм, Зеленский, церковь, полиция, Велика Британія, туризм, пандемия, фотография, искусство, Шахтер, женщины, ВМС, Париж, корабли, Динамо, технологии, США, праздники, Россия, акции, город, оккупация, протесты, Путин, автомобили, Киевщина, митинги, фотопроект, Війна, юмор, традиции, авиация, культура, спорт, музыка, мода, столкновения, военная техника, обстрелы, политика, живопись, Новый Год, Киев, природа, Нацгвардия, пожары, ЗСУ, Китай, пляжи, Росія, дети, зима, Дмитрий Дятлов, война, Верховная Рада, фотоподборки, суд, стихийные бедствия, карантин, фестивали, животные, портрет, выборы, марш, история, Україна, учения, общество, сборная Украины, фотоконкурсы, солдат, люди, Польша, Бахмут, Порошенко, соревнования, дизайн, выставки, Львів, ДСНС, коронавирус, пейзажи, путешествия, футбол, Сергей Смоленцев, #Євромайдан