НОВИНИ ДНЯ: Сирський розповів про зменшення втрат українських військових у 2025 році  Путін веде свою країну до краху: політолог пояснив, що насправді Росії дала війна  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 14 січня  Мороз до -20 і ожеледиця: чого чекати від погоди в Україні 14 січня  Ці 4 знаки зодіаку ненавидять, коли їм кажуть, що робити  У Росії закінчуються вертольоти для рятувальних авіаслужб — ЗМІ  Трамп ввів 25-відсоткові мита для країн, які торгують з Іраномвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
06.04.2016   Донбас, Україна   storinka.at

Розповідь про двох австрійських добровольців та їх побратимів, що воюють у лавах Правого Сектору.

Коли світить сонце це означає, що нічого доброго не слід очікувати. Ніколи. Ні на якій війні. І тим більше не в окопах біля Донецького аеропорту. Бо якщо українські солдати мають хороший вид на злітну смугу, то і російські терористи також мають хороший вид.
По обіді Бен та Алекс стоять біля вогнища на своїй по-спартанськи облаштованій позиції. Клейонка худо-бідно натягнута між двох дерев. Раптом поблизу вибухає граната, починається «стрєлкотня» – терористи прострілюють ліс у їхньому напрямку. Бен і Алекс зриваються, біжать на свої позиції і відкривають вогонь у відповідь. Це буденне життя на Донбасі, між життям і смертю, небезпечно, незручно і завжди в напруженні. Вночі, якщо зброя мовчить, вони чистять свої автомати, варять чай, готують їсти або сплять у своїх лежанках. Їх опорний пункт знаходиться під землею, захищеною кількома слоями деревини, землі і пластику. Холодно, сиро і зовсім не так як в маленькому селі у Форальбергу на Заході Австрії, де народився Бен – виходець з хорошої сім‘ї вищого достатку. У багнюці і холоді він здійснює свою мрію – потрапити на справжню війну, на фронт. Разом з ним також Алекс, виходець з Нижньої Австрії та три побратими з Америки: Чарлі, Ковбой та Креґ. Ця п‘ятірка воює на українській стороні проти (про)російських терористів. Добровільно. За їжу та нічліг.

Креґ з фото доньки. Він відслужив 5,5 років в Іраці та Афганістані, та не зміг повернутися до цивільного життя вдома. Психічні післявоєнні розлади і стрес добивали його. Їхав 28 годин через всю країну, щоб вбити свою дружину за те, що вона зрадила його з його співслуживцем. Цього не сталося і після сварки з дружиною, він дав себе заарештувати не роблячи опору. Армія США одразу допомогла йому повернутися з тюрми на службу. Проте він не мав права бачити своїх дітей і поїхав закордон. Каже, що тут він живе своєю мрією. Креґ розказує про свою віру в Бога, про християнство та віру стародавніх вікінгів, рай і пекло, Валхаллу для воїнів і про те, чому Бог обрав саме такий шлях для нього. «Війна це балансування між дурістю і героїзмом»

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
история, корабли, Порошенко, обстрелы, живопись, юмор, соревнования, мода, коронавирус, Киевщина, дети, природа, Киев, Бахмут, уикенд, Новый Год, ВСУ, церковь, выставки, Війна, Шахтер, терроризм, ДСНС, путешествия, фотоконкурсы, пейзажи, фестивали, суд, Київ, США, выборы, фотоподборки, Александр Зубко, полиция, самолеты, животные, солдат, мир, футбол, праздники, Львів, Париж, Майдан, фотопроект, акции, Україна, война, военная техника, Сергей Смоленцев, спорт, авиация, оккупация, митинги, автомобили, портрет, медицина, Польша, музыка, политика, визиты, карантин, Верховная Рада, Россия, передовая, столкновения, Динамо, туризм, #Євромайдан, ЗСУ, пандемия, архитектура, пляжи, Дмитрий Дятлов, общество, НАТО, Донбасс, Одесса, Нацгвардия, женщины, пожары, традиции, Зеленский, ВМС, протесты, дизайн, зима, культура, искусство, город, фотография, люди, технологии, Путин, Китай, джаз, сборная Украины, марш, стихийные бедствия, Карпаты, учения