НОВИНИ ДНЯ: Зірки радять діяти: гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня для всіх знаків зодіаку  Рекорд з початку війни: ціни на нафту РФ злетіли через конфлікт на Близькому Сході  Гороскоп на 17 березня для всіх знаків зодіаку: де чекати підтримки та важливих новин  Обрізання абрикоса навесні — як і коли це правильно робити  Погода на 17 березня: де в Україні очікуються дощі і нічний мороз  Для цього немає жодної причини: Трамп заявив, що не готовий оголосити перемогу над Іраном  Трамп розкрив, кого насправді боїться Путінвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
15.04.2016   Україна   facebook.com / Фото проекты

«Якби не війна». Волонтерський фотопроект

Ми хочемо писати не про війну, а про людей на війні. Хоча це вдається все важче і важче, бо дійсно починаємо розуміти, скільки справжнього в цих людях, скільки в них героїзму, відваги та сміливості. Яка шалена самовіддача в кожному їхньому вчинку. Вони – Герої! Про них важко писати і неможливо не писати. Але це свята тема, про неї не можна мовчати! Не можна забувати, замовчувати і обходити стороною. Тут не можна брехати. Все, що відбувається на війні – це не норма. Це – війна. Але це також і життя. Просто там воно інше. Війна – це тимчасово, рано чи пізно вона закінчиться. І тоді додому повернуться всі Герої. Більшість з них знімуть камуфльований одяг і перестануть вирізнятися серед інших. Вони стануть звичайними. Але це тільки на перший погляд. Бо звичайних на цій війні немає. Скажемо більше – вони вже почали повертатись в мирне життя. А хто вони? Що ми про них знаємо? Що вони Герої? Захисники? Так, безперечно! Але цього замало. Вони мають імена, історії, спогади і плани на майбутнє. Саме тому і виник проект «Якби не війна». 12 Героїв, які підтверджують: для того, щоб захищати свою Батьківщину, достатньо просто бути її патріотом.
Що кидається в очі? Неспівпадіння ролей – там і тут: військові професії – снайпер, кулеметник, штурмовик, сапер, водій БМП, а до того вони – вчителі, шахтери, музиканти, кухарі, агрономи, бухгалтери і навіть діджеї… На війні вони почали розуміти цінність життя, зрозуміли себе, отримали можливість доторкнутися до правди, почали дорожити справжніми відносинами. Вони повернулися іншими людьми. Не кращими, не гіршими. Просто іншими. Бо пережили те, що може зламати, спалити зсередини. А вони вистояли і, як легендарний фенікс, постали оновленими. Вони змінюють своє життя, і життя тих, з ким їх зводить доля. Вони ті, хто не скиглить, не шукає виправдання своїм вчинкам, не опускають руки, а рухаються вперед і рухають світ. Вони працюють над собою, тим самим допомагаючи іншим. Вони неймовірні! В кожному з них, здається, дві людини з одним життям і спогадами. Незалежно від нашого ставлення до війни поважаймо тих, хто стоїть на захисті нашого чистого неба, спокійного сну та мирного життя. У важкі часи захищати свою країну пішли ці воїни, вони – Герої, патріоти своєї держави. Але чи все ми з вами зробили, щоб вони повернулися до мирного життя?

Мої друзі – це ті люди, які з’явились завдяки війні. А от ставлення до мене оточення, яке було до війни, змінилося. З багатьма я перестав спілкуватися, решта перестали спілкуватись зі мною. Мені нема про що з ними говорити, я їх ігнорую.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
мир, дизайн, Велика Британія, туризм, ВСУ, Війна, Динамо, солдат, искусство, зима, США, протесты, политика, женщины, авиация, НАТО, животные, медицина, Киевщина, коронавирус, архитектура, фотоподборки, общество, суд, мода, портрет, корабли, юмор, Киев, военная техника, учения, Одесса, Майдан, природа, Дмитрий Дятлов, пожары, музыка, соревнования, сборная Украины, оккупация, фестивали, пандемия, обстрелы, традиции, марш, Нацгвардия, город, акции, митинги, церковь, Верховная Рада, живопись, фотопроект, ВМС, Польша, Зеленский, Россия, Крым, Донбасс, дети, Путин, спорт, выставки, путешествия, фотоконкурсы, Новый Год, полиция, ДСНС, культура, Александр Зубко, уикенд, Сергей Смоленцев, автомобили, терроризм, Шахтер, технологии, Китай, выборы, праздники, Львів, передовая, Париж, история, самолеты, война, джаз, стихийные бедствия, фотография, футбол, ЗСУ, столкновения, карантин, люди, пейзажи, пляжи, Київ, Україна, #Євромайдан, Бахмут, Порошенко