НОВИНИ ДНЯ: В Сенаті США хочуть заборонити армії окуповувати території союзників по НАТО, - FT  Гороскоп на 15 січня за картами Таро: Левам - різкі зміни, Терезам - конфлікти  Кабмін щотижня перевірятиме ціни на ліки: аптеки будуть штрафувати за націнки  Гороскоп на 15 січня: Овнам - важлива зустріч, Ракам - невеликі розбіжності  Як працюють супермаркети в Києві: деталі  Люті морози до -20 та сніг: прогноз погоди в Україні на 15 січня  Зеленський закликав терміново виправляти ситуацію в Києві: подробицівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
15.04.2016   Україна   facebook.com / Фото проекты

«Якби не війна». Волонтерський фотопроект

Ми хочемо писати не про війну, а про людей на війні. Хоча це вдається все важче і важче, бо дійсно починаємо розуміти, скільки справжнього в цих людях, скільки в них героїзму, відваги та сміливості. Яка шалена самовіддача в кожному їхньому вчинку. Вони – Герої! Про них важко писати і неможливо не писати. Але це свята тема, про неї не можна мовчати! Не можна забувати, замовчувати і обходити стороною. Тут не можна брехати. Все, що відбувається на війні – це не норма. Це – війна. Але це також і життя. Просто там воно інше. Війна – це тимчасово, рано чи пізно вона закінчиться. І тоді додому повернуться всі Герої. Більшість з них знімуть камуфльований одяг і перестануть вирізнятися серед інших. Вони стануть звичайними. Але це тільки на перший погляд. Бо звичайних на цій війні немає. Скажемо більше – вони вже почали повертатись в мирне життя. А хто вони? Що ми про них знаємо? Що вони Герої? Захисники? Так, безперечно! Але цього замало. Вони мають імена, історії, спогади і плани на майбутнє. Саме тому і виник проект «Якби не війна». 12 Героїв, які підтверджують: для того, щоб захищати свою Батьківщину, достатньо просто бути її патріотом.
Що кидається в очі? Неспівпадіння ролей – там і тут: військові професії – снайпер, кулеметник, штурмовик, сапер, водій БМП, а до того вони – вчителі, шахтери, музиканти, кухарі, агрономи, бухгалтери і навіть діджеї… На війні вони почали розуміти цінність життя, зрозуміли себе, отримали можливість доторкнутися до правди, почали дорожити справжніми відносинами. Вони повернулися іншими людьми. Не кращими, не гіршими. Просто іншими. Бо пережили те, що може зламати, спалити зсередини. А вони вистояли і, як легендарний фенікс, постали оновленими. Вони змінюють своє життя, і життя тих, з ким їх зводить доля. Вони ті, хто не скиглить, не шукає виправдання своїм вчинкам, не опускають руки, а рухаються вперед і рухають світ. Вони працюють над собою, тим самим допомагаючи іншим. Вони неймовірні! В кожному з них, здається, дві людини з одним життям і спогадами. Незалежно від нашого ставлення до війни поважаймо тих, хто стоїть на захисті нашого чистого неба, спокійного сну та мирного життя. У важкі часи захищати свою країну пішли ці воїни, вони – Герої, патріоти своєї держави. Але чи все ми з вами зробили, щоб вони повернулися до мирного життя?

Я змінився трохи після війни. Став розсудливіше ставитись до того, що правильно, що неправильно. Варто чи не варто. А життя ж продовжується. Повернувся і слава Богу. Треба жити!

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
город, Париж, Порошенко, архитектура, музыка, туризм, сборная Украины, автомобили, Бахмут, фотоподборки, Путин, Київ, Польша, искусство, пляжи, солдат, суд, пейзажи, ДСНС, самолеты, марш, Зеленский, Киевщина, Александр Зубко, уикенд, США, митинги, #Євромайдан, юмор, спорт, оккупация, пандемия, Киев, Донбасс, культура, война, Шахтер, НАТО, Україна, полиция, зима, Одесса, технологии, Війна, выставки, фестивали, дети, выборы, обстрелы, общество, учения, столкновения, Китай, церковь, экология, Новый Год, женщины, фотопроект, военная техника, праздники, соревнования, путешествия, джаз, традиции, медицина, ЗСУ, портрет, Нацгвардия, Сергей Смоленцев, Россия, пожары, ВМС, футбол, терроризм, корабли, передовая, акции, авиация, история, политика, Динамо, стихийные бедствия, Карпаты, природа, фотоконкурсы, люди, Дмитрий Дятлов, Майдан, животные, Львів, дизайн, мода, Верховная Рада, фотография, мир, живопись, коронавирус, ВСУ, карантин, протесты