Фото и Видео
Фоторепортажи
19.10.2016   Нові Петрівці, Київська обл., Україна   ngu.gov.ua

Нацгвардія проводить змагання серед українських снайперів

На базі Навчального центру НГУ, що в Нових Петрівцях, проходить другий відкритий чемпіонат Нацгвардії серед снайперських пар. 29 снайперських пар виборюватимуть звання “найкращої” протягом чотирьох днів. Змагання зібрали 19 команд з Національної гвардії України, 4 цивільні та 6 з інших силових відомств. Для турніру Центром підготовки снайперів НГУ була розроблена унікальна програма, яка дає можливість всебічно та глибоко проаналізувати вміння бійців. Снайперські пари проходять випробування у практичній стрільбі військової та поліцейської спрямованості, тактичній підготовці та у практичному вирішенні різних ввідних у лісовій місцевості.
Інструктора центру відмічають що саме нацгвардійці які пройшли підготовку в гвардійських стінах є фаворитами змагань: “Наші хлопці пройшли модуль заснований на практичному досвіді гвардійців в АТО, вмінні світових фахівців та реалій сьогодення. Це не є пустими балачками: гвардійці показали високі показники не лише на всіх останніх турнірах, а й в реальному бою на сході держави”.
Турнір є цілодобовим: бійці власноручно розбивають місця перепочинку у лісовій місцевості і чекають на отримання умовного завдання, яке необхідно виконати у короткий проміжок часу.
- Умови максимально наближені до реальних, - розповідає один із учасників, - При собі ми маємо лише рюкзак з найнеобхіднішим. Ночуємо у лісі почергово, бо за умовами існує і диверсійно-розвідувальна група. Сьогодні о другій ранку отримали від “штабу” вказівку на виконання завдання. Наша група впоралася на “відмінно” і закінчила місію о 10-й годині.
За ці декілька днів бійці мають показати лише найкращі результати, аби отримати “Золото” та стати на найвищі сходинки призового п'єдесталу.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
война, стихийные бедствия, пожары, фотоконкурсы, НАТО, марш, Нацгвардия, уикенд, солдат, парады, традиции, тест-драйв, фестивали, футбол, выставки, медицина, культура, ВМС, зима, оккупация, Путин, пандемия, мир, животные, праздники, карантин, полиция, передовая, пейзажи, политика, путешествия, митинги, Киев, Львів, столкновения, ДСНС, Крым, архитектура, авиация, Порошенко, выборы, Карпаты, США, АТО, самолеты, Донбасс, фотопроект, учения, Китай, экология, Шахтер, показы, мода, портрет, Лига Чемпионов УЕФА, город, Майдан, депутаты, искусство, природа, корабли, Александр Зубко, акции, протесты, общество, политики, история, фотоподборки, ЗСУ, пляжи, дети, технологии, Зеленский, заводы, люди, соревнования, знаменитости, коронавирус, церковь, досуг, Россия, спорт, Динамо, автомобили, Дмитрий Дятлов, юмор, туризм, Верховная Рада, фотография, Сергей Смоленцев, живопись, ВСУ, музыка, женщины, Новый Год, #Євромайдан, дизайн, Одесса, сборная Украины, суд