НОВОСТИ ДНЯ: Європейський центральний банк планує змінити дизайн євро  Археологи знайшли найбільший у Скандинавії будинок часів Залізної доби  Hubble відновив роботу спектрографа і тестуватиме нову «прошивку»  Hubble показав галактичне «око» у сузір’ї Тукан  От -15 и ниже. Когда в Украину придут сильные морозы — прогноз синоптика  Застройщики распродадут неликвид "под бой курантов" – подноготная новогодних скидок  Китайський місяцехід зняв загадковий об’єкт, схожий на хижувсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
19.10.2016   Нові Петрівці, Київська обл., Україна   ngu.gov.ua

Нацгвардія проводить змагання серед українських снайперів

На базі Навчального центру НГУ, що в Нових Петрівцях, проходить другий відкритий чемпіонат Нацгвардії серед снайперських пар. 29 снайперських пар виборюватимуть звання “найкращої” протягом чотирьох днів. Змагання зібрали 19 команд з Національної гвардії України, 4 цивільні та 6 з інших силових відомств. Для турніру Центром підготовки снайперів НГУ була розроблена унікальна програма, яка дає можливість всебічно та глибоко проаналізувати вміння бійців. Снайперські пари проходять випробування у практичній стрільбі військової та поліцейської спрямованості, тактичній підготовці та у практичному вирішенні різних ввідних у лісовій місцевості.
Інструктора центру відмічають що саме нацгвардійці які пройшли підготовку в гвардійських стінах є фаворитами змагань: “Наші хлопці пройшли модуль заснований на практичному досвіді гвардійців в АТО, вмінні світових фахівців та реалій сьогодення. Це не є пустими балачками: гвардійці показали високі показники не лише на всіх останніх турнірах, а й в реальному бою на сході держави”.
Турнір є цілодобовим: бійці власноручно розбивають місця перепочинку у лісовій місцевості і чекають на отримання умовного завдання, яке необхідно виконати у короткий проміжок часу.
- Умови максимально наближені до реальних, - розповідає один із учасників, - При собі ми маємо лише рюкзак з найнеобхіднішим. Ночуємо у лісі почергово, бо за умовами існує і диверсійно-розвідувальна група. Сьогодні о другій ранку отримали від “штабу” вказівку на виконання завдання. Наша група впоралася на “відмінно” і закінчила місію о 10-й годині.
За ці декілька днів бійці мають показати лише найкращі результати, аби отримати “Золото” та стати на найвищі сходинки призового п'єдесталу.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
солдат, футбол, Шахтер, автомобили, ВМС, Путин, Майдан, #Євромайдан, архитектура, соревнования, показы, спорт, путешествия, фотоподборки, стихийные бедствия, музыка, Донбасс, НАТО, культура, Одесса, сборная Украины, учения, Динамо, пожары, дети, общество, Александр Зубко, Китай, зима, протесты, Россия, корабли, Зеленский, дизайн, Киев, выставки, мода, живопись, юмор, знаменитости, тест-драйв, политика, фотопроект, технологии, Крым, акции, США, Новый Год, война, АТО, политики, мир, портрет, женщины, депутаты, столкновения, Порошенко, заводы, искусство, природа, досуг, парады, Нацгвардия, Дмитрий Дятлов, экология, пейзажи, животные, история, авиация, передовая, суд, туризм, полиция, самолеты, митинги, ДСНС, церковь, фестивали, оккупация, марш, пляжи, ВСУ, медицина, традиции, фотоконкурсы, выборы, карантин, Львів, праздники, Лига Чемпионов УЕФА, фотография, город, Сергей Смоленцев, уикенд, Верховная Рада, пандемия, ЗСУ, Карпаты, люди, коронавирус