НОВОСТИ ДНЯ: Глоба назвал любимчиков Водяного Тигра: им повезет в 2022 году  У Мексиці знайшли ацтекський храм XVI cтоліття  Астрономи знайшли екзопланету, де рік триває менш як 8 годин  На Украину надвигается мощный снегопад  Сотня метеорів на годину: коли українці зможуть побачити зорепад Гемініди  Цены на вторичное жилье в Киеве выросли: названы самые дорогие и дешевые районы  Будет много солнечных дней: климатолог дала прогноз на зиму в Украиневсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
19.10.2016   Нові Петрівці, Київська обл., Україна   ngu.gov.ua

Нацгвардія проводить змагання серед українських снайперів

На базі Навчального центру НГУ, що в Нових Петрівцях, проходить другий відкритий чемпіонат Нацгвардії серед снайперських пар. 29 снайперських пар виборюватимуть звання “найкращої” протягом чотирьох днів. Змагання зібрали 19 команд з Національної гвардії України, 4 цивільні та 6 з інших силових відомств. Для турніру Центром підготовки снайперів НГУ була розроблена унікальна програма, яка дає можливість всебічно та глибоко проаналізувати вміння бійців. Снайперські пари проходять випробування у практичній стрільбі військової та поліцейської спрямованості, тактичній підготовці та у практичному вирішенні різних ввідних у лісовій місцевості.
Інструктора центру відмічають що саме нацгвардійці які пройшли підготовку в гвардійських стінах є фаворитами змагань: “Наші хлопці пройшли модуль заснований на практичному досвіді гвардійців в АТО, вмінні світових фахівців та реалій сьогодення. Це не є пустими балачками: гвардійці показали високі показники не лише на всіх останніх турнірах, а й в реальному бою на сході держави”.
Турнір є цілодобовим: бійці власноручно розбивають місця перепочинку у лісовій місцевості і чекають на отримання умовного завдання, яке необхідно виконати у короткий проміжок часу.
- Умови максимально наближені до реальних, - розповідає один із учасників, - При собі ми маємо лише рюкзак з найнеобхіднішим. Ночуємо у лісі почергово, бо за умовами існує і диверсійно-розвідувальна група. Сьогодні о другій ранку отримали від “штабу” вказівку на виконання завдання. Наша група впоралася на “відмінно” і закінчила місію о 10-й годині.
За ці декілька днів бійці мають показати лише найкращі результати, аби отримати “Золото” та стати на найвищі сходинки призового п'єдесталу.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Крым, ЗСУ, женщины, сборная Украины, пандемия, дизайн, политики, фотоподборки, Одесса, Киев, уикенд, заводы, искусство, Верховная Рада, #Євромайдан, столкновения, город, спорт, фотопроект, Новый Год, выставки, пейзажи, протесты, стихийные бедствия, Лига Чемпионов УЕФА, ДСНС, выборы, дети, корабли, животные, коронавирус, тест-драйв, знаменитости, фестивали, церковь, показы, Шахтер, НАТО, авиация, фотоконкурсы, митинги, депутаты, передовая, пляжи, природа, Китай, марш, война, Нацгвардия, Карпаты, общество, самолеты, полиция, путешествия, люди, Львів, мода, политика, Путин, религия, Александр Зубко, акции, солдат, оккупация, АТО, футбол, технологии, суд, Дмитрий Дятлов, туризм, архитектура, учения, пожары, Порошенко, медицина, музыка, Зеленский, Донбасс, Майдан, экология, парады, автомобили, живопись, мир, Динамо, зима, юмор, история, ВСУ, культура, ВМС, фотография, портрет, соревнования, Россия, праздники, Сергей Смоленцев, традиции, США, карантин