НОВОСТИ ДНЯ: "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині  В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війни  Окупанти будуть використовувати понтони на Херсонщині для втечі – Гуменюк  Режим втягує в свій склеп якомога більше людей: в Росії стрімко скорочується населення  У костюмі ніжного відтінку: Олена Зеленська продемонструвала елегантний образ на діловій зустрічі  Шкодять ЗСУ. Маляр розкритикувала "військових експертів"  Назад в СРСР: у Росії знову відкриють "Берізки" для обранихвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
04.11.2016   Львівська обл., Україна   Facebook/ Зроблено в Україні

На Львівщині відкрили ще один завод з виробництва комплектуючих для Audi та BMW

3 листопада у с. Кожичі Яворівського району на Львівщині відкрили завод ТОВ «Бадер Україна». У відкритті взяв участь Президент Петро Порошенко, повідомила його прес-служба.
«Символічний факт, що сьогодні ми відкриваємо нове виробництво, є черговим доказом того, що ми з вами на правильному шляху», – сказав Порошенко. Він підкреслив, що в Україні вже проводиться левова частка складових для автомобілів відомих світових брендів.
Підприємство є українською філією німецької компанії «БАДЕР Гмбх» – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. ТОВ «Бадер Україна» було засноване у 2006 році. Основний вид діяльності – виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ. Компанії належить ще один побудований раніше завод з виробництва автомобільних крісел в Городку на Львівщині, на якому працює понад 1000 осіб.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Дмитрий Дятлов, военная техника, Верховная Рада, коронавирус, экология, знаменитости, политики, Александр Зубко, фотография, ДСНС, парады, Россия, марш, акции, полиция, митинги, ЗСУ, Новый Год, ВМС, столкновения, Одесса, город, живопись, Сергей Смоленцев, музыка, технологии, общество, АТО, мода, оккупация, путешествия, политика, природа, тест-драйв, сборная Украины, туризм, выборы, Зеленский, портрет, суд, ВСУ, традиции, мир, фестивали, фотопроект, Путин, спорт, фотоконкурсы, Нацгвардия, животные, архитектура, церковь, женщины, США, пляжи, соревнования, зима, Киевщина, Рождество, Порошенко, футбол, уикенд, история, фотоподборки, Майдан, люди, Киев, учения, выставки, дизайн, юмор, Львів, Китай, праздники, передовая, показы, #Євромайдан, обстрелы, Польша, пожары, НАТО, протесты, корабли, солдат, визиты, культура, война, автомобили, стихийные бедствия, искусство, пандемия, Динамо, карантин, Карпаты, пейзажи, дети, авиация, Донбасс, Шахтер, самолеты