НОВИНИ ДНЯ: Місячний календар на березень 2026: сприятливі дні для фінансів, краси та важливих рішень  Наступ РФ на ключовому напрямку фронту "накрився" через повінь: деталі  Апетити Кремля зростають: Лавров висунув новий ультиматум — ISW  «Путін як Гітлер у 1943 році»: дипломат пояснив, чому Росія наближається до поразки  Стармер анонсував зустріч із Зеленським і попередив про небезпечну вигоду для Путіна  Україні прогнозують теплу неділю з невеликою хмарністю  Уряд виділить понад 11 млрд гривень на захист критичної інфраструктури, - Свириденковсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
04.11.2016   Львівська обл., Україна   Facebook/ Зроблено в Україні

На Львівщині відкрили ще один завод з виробництва комплектуючих для Audi та BMW

3 листопада у с. Кожичі Яворівського району на Львівщині відкрили завод ТОВ «Бадер Україна». У відкритті взяв участь Президент Петро Порошенко, повідомила його прес-служба.
«Символічний факт, що сьогодні ми відкриваємо нове виробництво, є черговим доказом того, що ми з вами на правильному шляху», – сказав Порошенко. Він підкреслив, що в Україні вже проводиться левова частка складових для автомобілів відомих світових брендів.
Підприємство є українською філією німецької компанії «БАДЕР Гмбх» – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. ТОВ «Бадер Україна» було засноване у 2006 році. Основний вид діяльності – виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ. Компанії належить ще один побудований раніше завод з виробництва автомобільних крісел в Городку на Львівщині, на якому працює понад 1000 осіб.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
путешествия, мода, Україна, Верховная Рада, фотоподборки, дети, фотоконкурсы, история, Бахмут, передовая, суд, Донбасс, США, Сергей Смоленцев, люди, Майдан, политика, пейзажи, музыка, выборы, Александр Зубко, Київ, мир, военная техника, Путин, Париж, спорт, Китай, футбол, полиция, фотопроект, терроризм, НАТО, Киев, дизайн, Новый Год, портрет, фестивали, искусство, женщины, Дмитрий Дятлов, ЗСУ, церковь, пожары, митинги, Крым, архитектура, ДСНС, живопись, фотография, Нацгвардия, медицина, сборная Украины, пандемия, зима, выставки, ВМС, авиация, уикенд, автомобили, Війна, традиции, коронавирус, Динамо, Россия, природа, война, культура, корабли, обстрелы, Зеленский, карантин, юмор, стихийные бедствия, марш, акции, столкновения, Порошенко, самолеты, Шахтер, Одесса, учения, Карпаты, животные, праздники, Львів, пляжи, Польша, протесты, общество, оккупация, соревнования, туризм, джаз, солдат, ВСУ, #Євромайдан, технологии, город, Киевщина