НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
04.11.2016   Львівська обл., Україна   Facebook/ Зроблено в Україні

На Львівщині відкрили ще один завод з виробництва комплектуючих для Audi та BMW

3 листопада у с. Кожичі Яворівського району на Львівщині відкрили завод ТОВ «Бадер Україна». У відкритті взяв участь Президент Петро Порошенко, повідомила його прес-служба.
«Символічний факт, що сьогодні ми відкриваємо нове виробництво, є черговим доказом того, що ми з вами на правильному шляху», – сказав Порошенко. Він підкреслив, що в Україні вже проводиться левова частка складових для автомобілів відомих світових брендів.
Підприємство є українською філією німецької компанії «БАДЕР Гмбх» – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. ТОВ «Бадер Україна» було засноване у 2006 році. Основний вид діяльності – виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ. Компанії належить ще один побудований раніше завод з виробництва автомобільних крісел в Городку на Львівщині, на якому працює понад 1000 осіб.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Донбасс, юмор, протесты, Карпаты, оккупация, портрет, Майдан, фотоподборки, пожары, фотоконкурсы, уикенд, США, пляжи, зима, туризм, ЗСУ, военная техника, Порошенко, знаменитости, корабли, Киев, пандемия, Нацгвардия, женщины, путешествия, Крым, люди, показы, столкновения, автомобили, НАТО, общество, авиация, музыка, митинги, #Євромайдан, выставки, Зеленский, война, Путин, тест-драйв, пейзажи, архитектура, учения, ДСНС, суд, марш, коронавирус, животные, Дмитрий Дятлов, полиция, Россия, визиты, церковь, Китай, живопись, обстрелы, акции, история, сборная Украины, фотография, Киевщина, Динамо, технологии, АТО, Верховная Рада, праздники, Львів, фестивали, фотопроект, Шахтер, выборы, футбол, Польша, передовая, Новый Год, искусство, медицина, Одесса, дети, Александр Зубко, стихийные бедствия, парады, спорт, экология, ВМС, мир, самолеты, ВСУ, природа, дизайн, политика, город, карантин, соревнования, традиции, культура, Сергей Смоленцев, солдат, мода