НОВОСТИ ДНЯ: Київська ГЕС захищена від ударів з повітря та зсередини, - "Укргідроенерго"  Молода картопля, запечена в духовці з розмарином  Молода картопля в сметанному соусі із зеленню і часником  Україна може виробляти свої ракети з дальністю ураження понад 1000 кілометрів, - Резніков  Стовпчики термометрів досягнуть 30 градусів: синоптики дали прогноз до кінця тижня й розповіли, де чекати на грози  Російська влада, включаючи Путіна, все частіше використовує термін "війна", - Reuters  Обмінники отримають попередження за відмову приймати "зношені" доларові купюривсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.11.2018   Україна   Facebook/ Яна Зінкевич

«Госпітальєри»: як проходять вишкіл майбутні бойові парамедики

Волонтерка Яна Зінкевич оприлюднила фото з вишколу добровольчої медичної служби «Госпітальєри». Заняття проходили в умовах, наближених до бойових. Протягом семи днів майбутні польові медики вчилися на полігоні, на якому імітувалися різноманітні ситуації, що можуть трапитись на війні: обстріли, подолання перешкод, порятунок пораненого з пошкодженої техніки тощо.
«Поки комусь «страшно» чи «лякливо» від введення воєнного стану на 5-тому році війни, Госпітальєрське життя кипить. Завершився черговий Вишкіл. Для зручності в холодні місяці року ми проводимо Вишколи на основній базі, в Павлограді. Всі 100% курсантів (це наш рекорд), після Вишколу обрали за мету долучитися до нашого медбату та проходитимуть стажування для вступу в лави Госпітальєрів!»,- пише Яна Зінкевич, командир служби.
Також волонтерка повідомляє, що зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка впевнена в своїй фізичній витривалості, умінню адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді. Медична освіта не є обов’язковим чинником.
Вишкіл є платним і вартує 2000 грн (ці кошти витрачаються на харчування, навчальне обладнання та інструменти, паливо та організаційні моменти, оплату послуг кухаря, прибирання та охорони бази): «Ціни для усіх штучно занижені, та ми стараємось використовувати максимум продуктів та навчальних матеріалів, які є в наявності, щоб ціни залишались доступними, а ми не сильно уходили в мінус, а принаймні в нуль по витрачених ресурсах». Крім того, є пільгові, повністю безкоштовні та частково платні місця для добровольців та військовослужбовців, які приймають участь у бойових діях на Сході України. Всі курсанти забезпечуються повноцінним харчуванням та проживанням.
Вишкіл триває 7 днів. Вишкіл – це навчальний курс, фізичні тренування, реалістичні симуляції та фінальний екзамен. Після закінчення видається «Сертифікат» про успішне проходження вишколу. Проходження вишколу не означає зарахування до Госпітальєрів. Для зарахування до батальйону необхідно пройти співбесіду з командиром Яною Зінкевич (одразу після закінчення вишколу) та успішно пройти стажування на передовій як парамедик у парі з уже досвідченим Госпітальєром (як 2-й номер, асистент).
«Ви зможете допомогти і врятувати себе та інших в цивільному житті і при бойових діях», - зазначає Яна.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотоконкурсы, сборная Украины, пейзажи, НАТО, Путин, пожары, Шахтер, оккупация, авиация, автомобили, Львів, война, Сергей Смоленцев, корабли, Майдан, природа, мир, самолеты, Верховная Рада, Польша, соревнования, #Євромайдан, политики, архитектура, полиция, Дмитрий Дятлов, путешествия, фотография, Крым, медицина, ВМС, Нацгвардия, военная техника, праздники, Китай, политика, Одесса, уикенд, ВСУ, город, коронавирус, визиты, Карпаты, спорт, обстрелы, Киевщина, тест-драйв, зима, солдат, женщины, выборы, церковь, фотопроект, марш, мода, Киев, суд, общество, ЗСУ, акции, терроризм, юмор, история, карантин, пандемия, традиции, животные, ДСНС, выставки, экология, Порошенко, дети, люди, Александр Зубко, технологии, протесты, США, туризм, живопись, музыка, портрет, дизайн, футбол, культура, искусство, митинги, Новый Год, фестивали, Россия, столкновения, фотоподборки, учения, парады, Зеленский, стихийные бедствия, Донбасс, пляжи, передовая, показы, Динамо