НОВИНИ ДНЯ: Особливо потужна дзеркальна дата 02.02.2026: як загадати бажання в цей день та що не можна робити  Що станеться у разі смерті Трампа на посаді президента США: хто отримає владу  Гороскоп на тиждень з 2 по 8 лютого для всіх знаків зодіаку розповість, кому час відпустити минуле  Скринінг здоров'я 40+: як оформити картку, щоб отримати 2000 гривень  Україна відмовляється від вугільних ТЕС: як забезпечити стабільність енергопостачання — експерт  Зеленський відповів, чи він піде на наступні вибори президента  В Україні 1 лютого без опадів, вночі температура опуститься до -25°всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
27.11.2020   Україна   Радіо Свобода

Студенти створили онлайн-ресторан зі стравами, які допомогли українцям вижити у Голодомор

До 28 листопада, у День пам'яті жертв Голодомору, студенти Української академії лідерства запустили онлайн-ресторан зі стравами з продуктів, якими українці харчувалися під час Голодомору 1932-33 років.
До «меню сайту» увійшли: затеруха з кори дерев, паляниці з картопляних відходів, хлібці з запеченої соломи тощо. У графі «Дізнатися ціну» замість вартості – інформація про те, як кожна з цих страв допомогла свого часу тисячам людей вижити. Також на сайті можна подивитися відео з історіями очевидців, яким вдалося вціліти, і прочитати історії постраждалих сімей.
Онлайн-ресторан є мультимедійним продовженням проєкту «Uncounted since 1932», метою якого є поширення знань про Голодомор, геноцид української нації та злочини радянської влади. Минулі три роки студенти організовували вуличні поп-ап ресторани зі стравами часів Голодомору і пригощали всіх охочих у семи містах країни, а також в Ізраїлі та Бельгії.
Світлини проєкту «Uncounted since 1932», надані Українською академією лідерства.

Трав'яники – випечений хлібець з натертої трави, замішаний на гарячій воді з додаван-ням насіння льону. Ціна цієї страви — можливість жити українцям, яким пощастило витримати голодну зиму. Навесні було легше, бо сходили бур’яни: щавель, лобода, конюшина.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
живопись, соревнования, Сергей Смоленцев, Александр Зубко, Нацгвардия, город, церковь, Россия, уикенд, война, животные, автомобили, Війна, Верховная Рада, традиции, природа, туризм, Одесса, Дмитрий Дятлов, Путин, пожары, Новый Год, Польша, Киев, военная техника, Донбасс, праздники, самолеты, пейзажи, дизайн, ВМС, Шахтер, визиты, мода, путешествия, оккупация, искусство, женщины, джаз, Карпаты, Бахмут, Україна, фотопроект, протесты, сборная Украины, выборы, фотоподборки, пандемия, суд, передовая, обстрелы, портрет, зима, учения, Динамо, корабли, Париж, Майдан, НАТО, мир, акции, #Євромайдан, люди, митинги, технологии, солдат, Київ, авиация, ЗСУ, медицина, Львів, фотография, история, США, ВСУ, общество, выставки, полиция, марш, спорт, стихийные бедствия, дети, пляжи, юмор, Киевщина, музыка, столкновения, фотоконкурсы, Порошенко, Зеленский, ДСНС, коронавирус, политика, карантин, футбол, культура, Китай, архитектура, фестивали, терроризм