Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
стихийные бедствия, Шахтер, досуг, ВМС, религия, общество, праздники, зима, Одесса, ВСУ, полиция, мода, музыка, столкновения, #Євромайдан, Россия, знаменитости, церковь, природа, искусство, военная техника, мир, город, акции, традиции, АТО, соревнования, Майдан, кошки, портрет, Донбасс, солдат, Саакашвили, транспорт, тест-драйв, фестивали, спорт, уикенд, Львів, Нацгвардия, марш, футбол, технологии, катастрофы, дизайн, бизнес, фотоконкурсы, фотоподборки, юмор, Львов, самолеты, живопись, Олимпиада, выставки, учения, Динамо, протесты, беспорядки, Донецк, заводы, культура, политики, ЗСУ, экология, суд, Александр Зубко, история, животные, архитектура, пейзажи, цирк, выборы, митинги, война, Сергей Смоленцев, фотография, авиация, Путин, Карпаты, политика, концерты, дети, оккупация, джаз, парады, Верховная Рада, Порошенко, путешествия, США, корабли, автомобили, фотопроект, люди, Дмитрий Дятлов, аннексия Крыма, НАТО, милиция, женщины, туризм, Киев