НОВИНИ ДНЯ: РФ різко змінила тактику ударів по Україні: що стало новою ціллю  Антирекорд з довіри: Мерц зіткнувся з падінням рейтингів та загрозою від АдН, - Bloomberg  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 8 грудня  Хмарно, місцями дощ і туман: якою буде погода в Україні 8 грудня  Пєсков натякнув на "нову можливість" завершення війни: що його вразило у стратегії США  Україна заморозила активи головного придністровського "олігарха", - ЗМІ  Ракети Taurus для України: чому у Німеччині затягують з рішеннямвсі новини дня
Життя та Стиль
Події
12.12.2017 3260

В Москве на стройплощадке рухнул 20-метровый башенный кран

В результате происшествия погиб мужчина. На стройплощадке пожарного депо в районе Тропарево-Никулино в Москве во вторник, 12 декабря, на бытовку с рабочими рухнул 20-метровый башенный кран.

Об это сообщает Агентство Москва.

В результате происшествия пострадали два уроженца Таджикистана, один из которых скончался по дороге в больницу.

"Рабочий, пострадавший в результате ЧП на ул. Академика Анохина, скончался по дороге в больницу", – говорится в сообщении.

Причины падения крана устанавливаются.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Москве на стройплощадке рухнул 20-метровый башенный кран 5.00 5 2
Життя та Стиль / Події
12.12.2017 3260
Еще материалы раздела «Події»