НОВИНИ ДНЯ: "Швидше, швидше, швидше": США тиснуть на Україну, вимагаючи підписати мирну угоду  Не маємо єдиної думки щодо Донбасу: Зеленський пояснив, чому не погоджується з планом США  Штрафи за новорічні ялинки: яку відповідальність передбачено 2025 року  Вифлеємський вогонь миру доставили до України: що це за традиція  Народні прикмети і забобони, що пов’язують декабрист із долею та енергетикою оселі  Хмарний тиждень попереду: детальний прогноз на найближчі дні  Антирекорд з довіри: Мерц зіткнувся з падінням рейтингів та загрозою від АдН, - Bloombergвсі новини дня
Бізнес
Технології
27.03.2023 1005

З неба на Землю: вчені знайшли уламки першого метеорита

За оцінкою дослідників, цим утворенням 3,48 млрд років.

3515d434029068ccc4e65867649c2a1d_27.03.23

Команда геологів знайшла уламки гірських порід віком 3,48 мільярда років, які можуть бути результатом падіння першого метеорита на Землю. Пише ТСН. 

Про це пише Livescience.

Зокрема, вчені знайшли сферули — утворення з вуглецю з наноалмазами — на кратоні Пілбара в Західній Австралії, які, на їхню думку, є найдавнішим доказом потенційного удару метеора в геологічних літописах Землі.

Дослідники, які вже встигли переглянути дослідження вчених, вважають його доволі переконливим, проте зазначають про необхідність отримати доступ до всього набору даних.  Спеціалісти пов'язали удари великих метеоритів із процесом формування континентів на Землі мільярди років тому.

Раніше стало відомо, що поблизу міста Безьє (південь Франції) виявили стародавній кратер, який утворився внаслідок падіння метеорита.

Оценка материала:

5.00 / 2
З неба на Землю: вчені знайшли уламки першого метеорита 5.00 5 2
Бізнес / Технології
27.03.2023 1005
Еще материалы раздела «Технології»