Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
религия, Майдан, Путин, Китай, пожары, пейзажи, США, традиции, марш, ВМС, живопись, культура, Зеленский, #Євромайдан, медицина, город, Порошенко, ДСНС, фотоконкурсы, фотография, джаз, политика, самолеты, полиция, Киев, Верховная Рада, туризм, история, фотопроект, фотоподборки, военная техника, заводы, выставки, соревнования, путешествия, искусство, зима, АТО, дети, учения, оккупация, война, политики, фестивали, ВСУ, солдат, коронавирус, спорт, мир, Карпаты, показы, дизайн, животные, акции, ЗСУ, Россия, Дмитрий Дятлов, авиация, Лига Чемпионов УЕФА, Александр Зубко, выборы, досуг, церковь, суд, пандемия, карантин, музыка, Нацгвардия, столкновения, технологии, Новый Год, протесты, Шахтер, пляжи, знаменитости, митинги, корабли, Динамо, Одесса, природа, юмор, общество, женщины, портрет, Донбасс, тест-драйв, парады, автомобили, Сергей Смоленцев, Львів, архитектура, люди, мода, стихийные бедствия, праздники, футбол, передовая, экология, НАТО, уикенд