Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Сергей Смоленцев, фотография, уикенд, соревнования, Новый Год, показы, фотоподборки, автомобили, фотопроект, Дмитрий Дятлов, путешествия, искусство, АТО, война, женщины, пляжи, живопись, тест-драйв, культура, общество, спорт, Одесса, марш, политика, Китай, музыка, дети, карантин, ЗСУ, НАТО, знаменитости, история, футбол, медицина, стихийные бедствия, Путин, столкновения, солдат, природа, фотографы, военная техника, животные, акции, Александр Зубко, Зеленский, парады, праздники, дизайн, город, Донбасс, Лига Чемпионов УЕФА, Майдан, ВСУ, портрет, джаз, Киев, политики, США, коронавирус, Нацгвардия, досуг, церковь, ДСНС, архитектура, #Євромайдан, Львів, выборы, фестивали, пандемия, юмор, пейзажи, митинги, мир, Верховная Рада, пожары, Динамо, зима, оккупация, учения, полиция, экология, религия, корабли, Карпаты, самолеты, протесты, технологии, традиции, мода, Россия, ВМС, люди, туризм, заводы, выставки, Шахтер, Порошенко, авиация, фотоконкурсы, суд