НОВОСТИ ДНЯ: Perseverance впервые сфотографировал ночное небо на Марсе  Украину в выходные накроют дожди и похолодание, а лето начнется с 12 мая  Пограничники рассказали, куда украинцы едут путешествовать  В Украине могут запустить COVID-сертификаты до 1 июля  В Украину придет настоящая жара, но с дождями: синоптик дал прогноз до конца мая  Украина присоединится к учениям НАТО Defender Europe 21  Скоростной трамвай продлят до станции метро «Дворец спорта»все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.04.2021   Херсонська обл., Україна   Офіс Президента України

Президент Зеленський побував на адмінмежі з Кримом. Офіційний репортаж

Під час робочої поїздки до Херсонської області Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції військовослужбовців на адміністративній межі з тимчасово окупованою Автономною Республікою Крим.
Капітан Руслан Маришев ознайомив Главу держави з оперативною обстановкою та системою укріплень на адмінмежі з АР Крим.
На передовій позиції Володимир Зеленський оглянув бліндаж та окопи й коротко поспілкувався з військовослужбовцями, які несуть тут службу. Президент поцікавився рівнем забезпечення та умовами перебування бійців на позиціях.
Також Глава держави відвідав базовий табір українських військових поблизу села Чаплинка, де ознайомився з умовами розміщення особового складу. У модульному містечку Володимир Зеленський оглянув спальний, санітарний модулі та польовий спортивний зал.
У санітарній частині Глава держави поспілкувався з черговими лікарями, запитав про забезпечення медобладнанням та лікарськими засобами, а також поцікавився епідемічним станом і перебігом вакцинації серед військових.
«Ми сьогодні на Херсонщині. Бачимо наші позиції, перевіряємо готовність з точки зору техніки, наших бійців, наших бригад. Дуже важливо як на передовій, так і в резерві бачити стан наших військових, стан нашої армії – технічний і психологічний. Це важливо для того, щоб розуміти: те, що війська відходять, не значить, що армія не повинна бути готовою до того, що може в будь-який момент бути повернення військ до кордонів нашої країни», – сказав Володимир Зеленський.
Також Глава держави передав двом військовим підрозділам прилади нічного бачення та тепловізори.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
архитектура, стихийные бедствия, Путин, митинги, Киев, медицина, футбол, фотоподборки, политики, выставки, музыка, заводы, передовая, портрет, искусство, знаменитости, показы, Китай, солдат, Верховная Рада, Шахтер, мода, Порошенко, живопись, выборы, экология, НАТО, спорт, пляжи, религия, коронавирус, карантин, традиции, фестивали, АТО, самолеты, Карпаты, Донбасс, животные, праздники, авиация, ЗСУ, Майдан, путешествия, США, зима, дети, парады, #Євромайдан, Лига Чемпионов УЕФА, Львів, юмор, Новый Год, тест-драйв, политика, автомобили, Сергей Смоленцев, протесты, фотография, ДСНС, Дмитрий Дятлов, фотоконкурсы, пейзажи, Зеленский, оккупация, суд, учения, джаз, ВМС, пандемия, туризм, культура, война, уикенд, Александр Зубко, люди, город, пожары, технологии, акции, полиция, Россия, церковь, мир, Крым, Нацгвардия, марш, соревнования, столкновения, дизайн, общество, женщины, Одесса, Динамо, корабли, ВСУ, досуг, природа, фотопроект, история