НОВИНИ ДНЯ: "Він божеволіє": біограф Маска заявив, що мільярдер становить загрозу для США  В Україні з'явилося ще одне державне свято: подробиці  Жовтий рівень небезпеки. На деякі регіони України насувається суттєва негода  На воєнну економіку Путіна у 2025 році чекають проблеми, - Bloomberg  На АЗС України здорожчав автогаз: які причини  На 10 січня прогнозують дощ у деяких областях, вдень до 13° тепла  Макрон потрапив під критику французьких депутатів через заяву про Українувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
11.08.2022   Крим, Україна   Радіо Свобода

Супутникові знімки російської бази в окупованому Криму: до та після потужних вибухів

На супутникових знімках, зроблених незадовго до вибухів на російській авіабазі в окупованому Криму та після них, видно пошкодження, спричинені вибухами. Військово-морські сили Росії втратили щонайменше дев'ять військових літаків, у тому числі винищувачі Су-30СМ і бомбардувальники Су-24М, свідчить аналіз зображень «до і після», повідомили журналісти «Схем» (Радіо Свобода).
Міністерство оборони Росії заявило про «детонацію кількох авіаційних боєприпасів». В Міноборони України офіційно не підтвердили факту обстрілу аеродрому, а порадили пильніше слідкувати за протипожежною безпекою.
Американське видання The New York Times зацитувало неназваного українського військового високопосадовця, який визнав, що до вибухів причетні українські Збройні сили. За його словами, з цього аеродрому злітали літаки, які завдавали ударів по півдню України, а для атаки на нього використали обладнання «ексклюзивно українського виробництва», хоча він не уточнив, яке саме.
Експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) припускають, що у Кремля немає жодних мотивів звинувачувати Україну в ударах, оскільки такі удари продемонстрували б неефективність російських систем ППО. Також у ISW припускають, що Україна могла модифікувати свої ракети «Нептун» для наземної атаки, але нині немає жодних доказів, що підтверджують цю гіпотезу.
Такий крок міг би стати значним загостренням у ході війни, кажуть деякі оглядачі.
Курортне селище Новофедорівка (до 1994 року закритий авіагарнізон Саки-4) відходить від пережитого 9 серпня. На автобусних зупинках, у магазинах можна почути, як місцеві жителі жваво, з деталями обговорюють наслідки інциденту. Емоції в людей, зрозуміло, різні. Проте все в результаті зводиться до одного: коли і в якому обсязі окупаційна влада компенсує їм завдану шкоду.

Пенсіонерка знімає на телефон пошкоджений балкон будинку на вулиці Марченка

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
фотоподборки, война, Китай, Майдан, культура, история, Зеленский, полиция, Одесса, Львів, Шахтер, Сергей Смоленцев, церковь, фотоконкурсы, женщины, ВСУ, Польша, ВМС, пляжи, сборная Украины, военная техника, традиции, фестивали, туризм, акции, Париж, столкновения, музыка, город, люди, мода, визиты, общество, природа, автомобили, карантин, Александр Зубко, #Євромайдан, Новый Год, ЗСУ, архитектура, терроризм, передовая, учения, пожары, Війна, оккупация, солдат, ДСНС, протесты, фотография, мир, футбол, животные, самолеты, Киев, Київ, Порошенко, Верховная Рада, дизайн, митинги, США, Россия, Нацгвардия, живопись, суд, пандемия, НАТО, политика, Киевщина, корабли, технологии, Путин, соревнования, экология, стихийные бедствия, уикенд, дети, марш, Україна, Динамо, путешествия, выборы, искусство, коронавирус, Бахмут, авиация, Карпаты, пейзажи, обстрелы, Донбасс, Дмитрий Дятлов, медицина, фотопроект, праздники, спорт, портрет, юмор, зима, выставки