НОВИНИ ДНЯ: На ці знаки Зодіаку чекає доленосний поворот уже ось-ось  Весняна наступальна кампанія росіян вже провалилася, - Зеленський  Зеленський запропонував альтернативу депутатам: або працювати у ВР, або - на фронт  Трамп пояснив, коли поверне санкції проти російської нафти  Україні прогнозують теплу неділю з невеликою хмарністю  Уряд виділить понад 11 млрд гривень на захист критичної інфраструктури, - Свириденко  Трамп похизувався вигодою для США від війни в Іранівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
31.01.2023   Київська обл., Україна   Радіо Свобода

«Моя данина пам'яті жертвам цієї війни» – художник-урбаніст з Італії TVboy

Художник-урбаніст з Італії TVboy намалював серію муралів, із посланнями надії, миру та свободи у Бучі та Ірпені – містах, у яких російська армія вчинила воєнні злочини проти цивільних у перші місяці широкомасштабного вторгнення Росії в Україну.
Італійський вуличний художник-урбаніст TVboy розповів агенції Reuters, що під час організованого гуманітарною організацією тижневого відвідування України взяв участь у проєкті «Ukraine Street Art», малюючи мурали на пошкоджених обстрілами будівлях та пунктах надання гуманітарної допомоги. На своїй сторінці в Інтернеті https://www.tvboy.it/ TVboy написав, що своїми муралами він хотів віддати належне хоробрості українського народу.
«Як данину пам’яті жертвам цієї війни я хотів залишити знак мого проходу вулицями Києва, Бучі та Ірпеня, міст, уражених російськими нападами. Послання, яке міститься в кожному творі мистецтва, – це повідомлення про відродження та надію, бажання, щоб війна якнайшвидше припинилася».
Ті, хто бачив твори Vboy кажуть, що його малюнки піднімають настрій, але водночас нагадують про війну, яка триває, головні битви якої зараз точаться за сотні кілометрів на схід від Києва.
Буча та Ірпінь, міста під Києвом, стали символом воєнних злочинів російської армії, зокрема катувань та розстрілів цивільних. Після того, як ЗСУ завдали російським підрозділам значних втрат і витіснили їх із Київщини, були виявлені масові поховання...

«Дівчинка і окупант» на стіні Будинку культури в Ірпені, що постраждав від широкомасштабного нападу Росії. Перехожі розглядають роботу відомого вуличного художника Tvboy. 29 січня 2023 року

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Майдан, медицина, карантин, ЗСУ, передовая, Париж, Київ, Зеленский, авиация, политика, корабли, Війна, НАТО, праздники, терроризм, традиции, джаз, Львів, марш, Одесса, оккупация, соревнования, сборная Украины, музыка, общество, Донбасс, стихийные бедствия, учения, Россия, война, Новый Год, история, живопись, Киев, Польша, футбол, выставки, пандемия, технологии, ДСНС, зима, солдат, ВСУ, Верховная Рада, животные, протесты, дети, портрет, Бахмут, самолеты, экология, коронавирус, пейзажи, культура, путешествия, люди, митинги, акции, уикенд, обстрелы, мода, Дмитрий Дятлов, юмор, Нацгвардия, мир, фестивали, Динамо, туризм, архитектура, фотоконкурсы, искусство, Сергей Смоленцев, Китай, Киевщина, автомобили, спорт, Александр Зубко, #Євромайдан, Шахтер, военная техника, выборы, Путин, город, фотоподборки, полиция, столкновения, Крым, пожары, США, дизайн, суд, природа, женщины, ВМС, фотопроект, Порошенко, фотография, Україна, церковь, пляжи