НОВИНИ ДНЯ: Астролог назвала найкращих чоловіків за знаком Зодіку: з ними щаслива кожна жінка  ЗСУ відбили 300 кілометрів території: Зеленський розповів деталі операції  Зеленський зізнався, де ховається під час тривог  Люди, народжені в ці дні будь-якого місяця, приречені на фінансовий успіх  Трамп обирає собі наступника: що відомо і хто в фаворитах  Гороскоп на картах Таро на 23 лютого – 1 березня: для кого тиждень стане поворотним  Провал “Києва за 3 дні” став результатом співпраці Буданова з західними спецслужбами, - The Guardianвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
21.06.2025   Національний ботанічний сад ім. М.М.Гришка, Київ   Олександр Зубко

Країна мрій стартувала

20 червня на території Національного Ботанічного саду ім.М.М.Гришка пройшов перший день найбільшого в Україні фестивалю етнічної музики. Перші виступи почалися близько другої години на сцені, яка була встановлена біля алеї каштанів, там, де дзвіниця. Ця територія позначена на карті фестивалю як Дитяча галявина. Тут виступали творчі колективи Київського палацу дітей та юнацтва і було дуже людно.

Підхопив музичну програму Народний фольклорний ансамбль «Громиця» на сцені Край рай. Далі, відповідно до розкладу, підключалися інші сцени. Музика звучала не лише з них, а і з Поетичної сцени, з майданчику Шалених волонтерів, з кількох наметів території Країни містичної. Дещо порушив програму дощ: через нього раніше закінчився виступ гурту «Енджі Крейда» на Сцені мрій та вийшла з ладу апаратура на сцені Край рай. В останньому випадку фольклорні колективи продовжили виступ прямо на галявині, суто акустично, а головна сцена скоро запрацювала. Окремо варто відзначити Сцену героїв: тут виступають артисти, які зараз служать у війську, і не завжди музикантами. Насправді, часто військовослужбовці грають і на інших сценах.

Фестиваль триватиме ще два дні: 21 та 22 червня, суботу та неділю.

Текст та фото — Олександр Зубко

Дитяча галявина

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Одесса, мода, архитектура, Париж, животные, уикенд, медицина, Китай, оккупация, Львів, политика, Путин, джаз, технологии, спорт, церковь, женщины, музыка, юмор, Россия, корабли, Бахмут, праздники, стихийные бедствия, солдат, Війна, дизайн, коронавирус, портрет, искусство, Шахтер, Майдан, город, самолеты, митинги, Новый Год, люди, фотография, Польша, карантин, суд, Крым, Киевщина, #Євромайдан, живопись, обстрелы, авиация, Україна, НАТО, учения, Сергей Смоленцев, фестивали, Дмитрий Дятлов, общество, пандемия, фотоконкурсы, пожары, путешествия, Александр Зубко, соревнования, культура, визиты, терроризм, автомобили, США, сборная Украины, Киев, зима, передовая, Нацгвардия, мир, акции, природа, столкновения, Порошенко, дети, Динамо, пляжи, ВСУ, пейзажи, полиция, фотопроект, футбол, марш, военная техника, выборы, ДСНС, Верховная Рада, традиции, Донбасс, Зеленский, фотоподборки, протесты, ЗСУ, Київ, ВМС, туризм, выставки, война, история