НОВОСТИ ДНЯ: Жданов прогнозує, що за два тижні ЗСУ можуть змусити окупантів відступати з півдня  У МОН офіційно представили варіанти навчання для школярів від 1 вересня: деталі  Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитуваннявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
04.11.2016   Львівська обл., Україна   Facebook/ Зроблено в Україні

На Львівщині відкрили ще один завод з виробництва комплектуючих для Audi та BMW

3 листопада у с. Кожичі Яворівського району на Львівщині відкрили завод ТОВ «Бадер Україна». У відкритті взяв участь Президент Петро Порошенко, повідомила його прес-служба.
«Символічний факт, що сьогодні ми відкриваємо нове виробництво, є черговим доказом того, що ми з вами на правильному шляху», – сказав Порошенко. Він підкреслив, що в Україні вже проводиться левова частка складових для автомобілів відомих світових брендів.
Підприємство є українською філією німецької компанії «БАДЕР Гмбх» – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. ТОВ «Бадер Україна» було засноване у 2006 році. Основний вид діяльності – виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ. Компанії належить ще один побудований раніше завод з виробництва автомобільних крісел в Городку на Львівщині, на якому працює понад 1000 осіб.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
полиция, Польша, США, парады, протесты, мода, ВСУ, пляжи, карантин, общество, соревнования, искусство, футбол, визиты, Порошенко, церковь, суд, Карпаты, Нацгвардия, люди, живопись, самолеты, традиции, ВМС, мир, Шахтер, Киев, #Євромайдан, Верховная Рада, пожары, Динамо, акции, архитектура, сборная Украины, город, знаменитости, юмор, выборы, история, природа, передовая, путешествия, пандемия, учения, Львів, музыка, обстрелы, спорт, тест-драйв, зима, фотография, митинги, НАТО, Майдан, уикенд, Киевщина, женщины, авиация, медицина, столкновения, ДСНС, война, Дмитрий Дятлов, туризм, ЗСУ, оккупация, портрет, военная техника, Крым, автомобили, дизайн, фотоконкурсы, политика, выставки, фестивали, дети, корабли, праздники, солдат, пейзажи, марш, культура, экология, животные, Новый Год, Зеленский, стихийные бедствия, Рождество, технологии, Александр Зубко, Одесса, Сергей Смоленцев, Путин, Россия, коронавирус, показы, Донбасс, Китай, фотоподборки, фотопроект