НОВОСТИ ДНЯ: Раскрыта одна из загадок лунных кратеров  У NASA змогли перетворити космічні фото на музику  Молдова в ООН закликала Росію вивести війська з Придністров'я  Марченко розповів про перехід до накопичувальних пенсій - що пропонує уряд  Уряд удосконалив процедуру здешевлення сільгосптехніки  Солнце и +22: когда в Украину вернется теплая погода  Рейтинг партій: за кого голосували би українці на початку осенівсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
04.11.2016   Львівська обл., Україна   Facebook/ Зроблено в Україні

На Львівщині відкрили ще один завод з виробництва комплектуючих для Audi та BMW

3 листопада у с. Кожичі Яворівського району на Львівщині відкрили завод ТОВ «Бадер Україна». У відкритті взяв участь Президент Петро Порошенко, повідомила його прес-служба.
«Символічний факт, що сьогодні ми відкриваємо нове виробництво, є черговим доказом того, що ми з вами на правильному шляху», – сказав Порошенко. Він підкреслив, що в Україні вже проводиться левова частка складових для автомобілів відомих світових брендів.
Підприємство є українською філією німецької компанії «БАДЕР Гмбх» – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. ТОВ «Бадер Україна» було засноване у 2006 році. Основний вид діяльності – виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ. Компанії належить ще один побудований раніше завод з виробництва автомобільних крісел в Городку на Львівщині, на якому працює понад 1000 осіб.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Зеленский, уикенд, пейзажи, тест-драйв, учения, акции, портрет, пожары, Крым, Александр Зубко, политики, Россия, искусство, стихийные бедствия, Динамо, церковь, ВСУ, знаменитости, война, туризм, парады, архитектура, фотоподборки, митинги, Верховная Рада, дизайн, соревнования, зима, протесты, самолеты, природа, выставки, футбол, пандемия, сборная Украины, Порошенко, путешествия, фотоконкурсы, АТО, общество, НАТО, люди, пляжи, Китай, Киев, юмор, Одесса, праздники, город, полиция, авиация, Львів, музыка, животные, Лига Чемпионов УЕФА, Дмитрий Дятлов, живопись, традиции, оккупация, джаз, дети, Донбасс, коронавирус, экология, марш, фотография, история, корабли, ВМС, столкновения, Майдан, Карпаты, религия, Путин, автомобили, Нацгвардия, США, медицина, культура, #Євромайдан, Сергей Смоленцев, фотопроект, выборы, фестивали, политика, Новый Год, передовая, суд, мода, солдат, технологии, ДСНС, показы, спорт, мир, карантин, женщины, Шахтер, досуг, ЗСУ