НОВОСТИ ДНЯ: "Гвардія наступу": стало відомо, коли завершується набір  Чому змінилися ціни на пальне в Україні: експерт назвав дві причини  В Україні 27 березня дощитиме на сході і заході, вдень - до +17°  "Це - великий могильник": експерт про окопи росіян у Криму та наступ ЗСУ  Уряд готує реформування військово-лікарських комісій: що збираються змінити  Генерал-лейтенант ЗСУ пояснив, чому росіяни переорієнтувалися з Бахмута на Авдіївку і чи вдасться їм взяти місто  До України повертається похолодання: коли чекати на зміну погодивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
25.05.2017   Львів, Україна   Олег Гордійчук

Академічна наука в Україні: як відбувається захист кандидатської дисертації сьогодні

В наші непрості і динамічні часи українська академічна наука залишається поза увагою суспільства, вона зараз, як то кажуть, "не в тренді", це непопулярна тема на телебаченні чи в інтернет-ЗМІ. Але, вона існує: молоді науковці захищають дисертації, поважні метри пишуть серйозні наукові праці, студенти й професори продовжують досліди в лабораторіях. Академічна наука в умовах недофінонсуваня все ж таки якось виживає і живе, потенціал ще не втрачено, в нас поки що багато талановитих і плідних вчених, молодих, та не дуже молодих. А головне - є молодь, студенти, які пов'язують свою подальшу кар'єру з наукою: дехто поїде, дехто залишиться, а дехто - поїде та повернеться.
Львівський фотограф Олег Гордійчук побував на сучасному захисті дисертації у Львівському національному університеті ім. І. Франка і поділився світлинами: наука, люди, праця, емоції:
"23 травня на кафедрі історії Центральної та Східної Європи історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка відбувся захист кандидатської дисертації Марини Хомич на тему: "Польська Автокефальна Православна Церква у 1945 р. – на початку ХХІ ст.: інституційний розвиток та культурна діяльність". Захист проходив під егідою голови вченої ради Сухого Олексія Миколайовича у музеї археології Львівського університету".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
экология, коронавирус, автомобили, соревнования, карантин, культура, митинги, ЗСУ, портрет, война, Динамо, Одесса, США, политика, искусство, солдат, военная техника, церковь, акции, пожары, столкновения, люди, спорт, уикенд, Польша, медицина, Россия, Новый Год, обстрелы, Донбасс, мир, животные, Путин, авиация, футбол, передовая, учения, НАТО, фотоподборки, живопись, Дмитрий Дятлов, полиция, Львів, сборная Украины, технологии, Зеленский, самолеты, Порошенко, ДСНС, Майдан, пляжи, стихийные бедствия, традиции, путешествия, Сергей Смоленцев, Александр Зубко, архитектура, праздники, Шахтер, музыка, оккупация, Рождество, марш, Киев, пейзажи, юмор, ВСУ, Карпаты, терроризм, #Євромайдан, зима, женщины, ВМС, визиты, общество, Китай, выборы, туризм, фотоконкурсы, история, корабли, тест-драйв, парады, Киевщина, Крым, мода, фестивали, природа, суд, пандемия, Верховная Рада, фотография, фотопроект, Нацгвардия, дизайн, город, дети, показы, выставки, протесты