НОВИНИ ДНЯ: Старий Новий рік 2026: як зустріти свято, щоб рік прожити щасливо і багато  Трамп: у Зеленського немає карт, є лише я  США мають більше "ядерки" і краще озброєння, ніж Росія, - Трамп  Двійники Путіна: у МІ6 пояснили, як відрізнити "фальшивого" кремлівського диктатора від справжнього  До України йде лютий мороз до -24: прогноз погоди на 12 січня  Зеленський та Буданов спланували роботу Офісу президента: чим займатимуться  Протести в Ірані набирають обертів: у другому за величиною місті розірвали держпрапорвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
31.10.2017   Київ, Україна   Facebook/ Кличко - мер

Кличко проінспектував оновлений Пішохідний міст

Мер проінспектував завершення ремонтних робіт на Пішохідному мості, який зв'язує правий берег столиці та Труханів острів. «Декілька років тому тут робили ремонт. Однак він був зроблений неякісно. Зараз ми бачимо абсолютно оновлений міст», - сказав Кличко. На мосту протяжністю 0,43 км влаштоване покриття пішохідної частини правобережних та лівобережних підходів із фігурних елементів мощення; влаштоване асфальтобетонне покриття; встановлені нові чавунні секції перильної огорожі; пофарбовані - перильна огорожа, стовпи освітлення, підвіски, ланцюги на мосту. Також встановлені перепони на підходах до мосту та з боку проїзду від сходів Магдебурзького права. Це не заважатиме пересуванню перехожих, але блокуватиме рух автомобілів; також встановлені підземні контейнери для збору твердих відходів. Наразі залишилося завершити роботи з нанесення 130 метрів розмітки. Вартість виконання ремонту – 17 млн грн.
Наразі також триває капітальний ремонт Набережного шосе на ділянці від Поштової площі до моста Метро - 2,6 км. Віталій Кличко підкреслив, що востаннє ремонт тут роблили в 1986 році. Орієнтовна вартість будівельних робіт – 124 млн. грн. За словами мера Києва, на сьогодні вже влаштоване двошарове асфальтобетонне покриття з полімерасфальтобетону. Ці роботи повністю виконані на проїжджій частині в напрямку Поштової площі. Крім того, нанесено тимчасову розмітку фарбою та перевлаштовано гранітний бортовий камінь. Кличко також підкреслив, що ремонт другої частини розпочнеться навесні 2018 року, як тільки дозволять погодні умови.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
пляжи, зима, учения, фестивали, ВСУ, Киевщина, марш, мода, животные, Новый Год, портрет, корабли, Путин, туризм, природа, Дмитрий Дятлов, Бахмут, самолеты, архитектура, медицина, ДСНС, церковь, спорт, Польша, ЗСУ, экология, Александр Зубко, мир, город, фотоподборки, авиация, уикенд, Карпаты, искусство, политика, терроризм, музыка, Сергей Смоленцев, Війна, Україна, США, технологии, культура, Київ, Шахтер, юмор, коронавирус, протесты, фотография, выборы, фотопроект, пейзажи, Порошенко, Китай, история, люди, традиции, Майдан, дети, война, Россия, Динамо, автомобили, суд, дизайн, сборная Украины, карантин, митинги, ВМС, общество, путешествия, праздники, оккупация, Париж, фотоконкурсы, соревнования, Львів, обстрелы, Зеленский, женщины, солдат, футбол, пандемия, НАТО, стихийные бедствия, столкновения, пожары, военная техника, живопись, полиция, передовая, #Євромайдан, Одесса, Верховная Рада, выставки, джаз, Киев, акции, Донбасс, Нацгвардия