НОВОСТИ ДНЯ: "Дощі з грозами зберуться у вузол". Де чекати негоду в Україні вже 9 серпня  Мобілізація в Україні: чи можна чоловіку поїхати за кордон, якщо він знятий з військового обліку  Німеччина вводить нові правила для українців: що зміниться  У жакеті-кімоно і з локонами: Олена Зеленська дала інтерв'ю японській телекомпанії  Виїжджати з України можуть деякі чоловіки, чиї дружини служать в ЗСУ: деталі  Жданов поставив у глухий кут: чому ЗСУ, як Ізраїль, не обстрілюють РФ та Білорусь  "Росіяни більше не можуть тягнути": військовий експерт спрогнозував події на найближчі днівсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
19.12.2018   Київ, Україна   Укрінформ

У Київському метрополітені презентували мурали

У Києві на станції метро "Осокорки" презентували арт-проект Національної єдності "MoreThanUs". Вісім муралів створили художники з семи країн та України. "Ми презентуємо наш арт-проект, присвячений нашій історії, нашій культурі , мистецтву. Цей проект несе дуже багато сенсів для нас. Він несе не тільки об'єднуючу стилістичну задачу для українців. Ми хотіли б також, щоб він став певним туристичною принадою для людей, які приїжджають до Києва, тому що сьогодні вуличне мистецтво - це та цікавинка, заради якої люди приїжджають в Нью Йорк, Лондон.Ми б хотіли, щоб Київ теж був таким туристичним містом. Ми ставили дуже багато завдань і впевнені, що всі вони будуть виконуватися , що це не. на один рік, а на десятиліття", - сказав на презентації держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко.
Як розповів на заході куратор проекту Гео Лерос, всі зображення присвячені національній єдності України. Проект створювався протягом чотирьох місяців. Над ним працювали Олександр Брітцев з України, Matthew Down та Spear з Бельгії, Apollo Tores з Бразилії, Kraser з Іспанії, Jasm One зі Швейцарії, Mata Ruda з Коста Ріки, BkFoxx зі Сполучених Штатів Америки. За словами Лероса, вибір саме цих художників був зумовлений, зокрема і тим, що вони також популяризуватимуть свої роботи, розповідаючи про них в соцмережах, і таким чином популяризуючи і Україну, Київ.
"Коли малюють роботи місцеві художники, вони більше залишаються у локальному форматі, в межах України, Києва, і рідко переходять у за межі України. Коли приїжджає закордонний художник, створює тут роботу, викладає іх у себе (у соцмережах) , це більше набуває міжнародного формату. ...Наприклад, Аполло Торес після України в центрі Парижу створив роботу, і він є куратором фестивалю в Швейцарії. Вони всі муралісти, половина з них галеристи, у них проходять виставки по всьому світу",- сказав Лерос.
В основу муралів покладені історії, пов'язані з Україною.

Бразильський художник Аполло Торес створив мурал, присвячений музиці, яка об'єднує різні сторони конфлікту, як було під час Майдану, коли вийшов піаніст і почав грати перед міліцією.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
самолеты, Порошенко, ВСУ, церковь, туризм, мир, Одесса, история, #Євромайдан, карантин, корабли, марш, Верховная Рада, пляжи, юмор, сборная Украины, Сергей Смоленцев, город, Донбасс, война, пандемия, выставки, полиция, фотоподборки, общество, уикенд, фотоконкурсы, митинги, мода, Александр Зубко, Динамо, Зеленский, технологии, женщины, спорт, Киев, Шахтер, дети, НАТО, фотография, авиация, Карпаты, парады, солдат, суд, музыка, искусство, архитектура, военная техника, Нацгвардия, автомобили, Россия, фотопроект, обстрелы, медицина, Новый Год, фестивали, Львів, зима, учения, живопись, Польша, столкновения, политика, портрет, знаменитости, оккупация, Дмитрий Дятлов, показы, соревнования, Крым, Майдан, Киевщина, тест-драйв, депутаты, экология, праздники, пожары, ДСНС, дизайн, Китай, визиты, животные, ВМС, выборы, коронавирус, путешествия, протесты, пейзажи, футбол, акции, ЗСУ, передовая, природа, культура, стихийные бедствия, США, Путин, люди, традиции