НОВИНИ ДНЯ: Коли святкуємо Новий 2025 рік: яка тварина стане його символом, що вона означає і на кого вплине  Синоптик розповів, які регіони України "припорошить" снігом і коли опади припиняться  Стріляють по росіянах: російський полонений розповів про солдатів КНДР  Простий рецепт смачного вінегрету з новими інгредієнтами  На Україну насувається антициклон: синоптикиня Діденко повідомила, що буде з погодою  Рис, гроші та космічні технології: чим Путін платить Кім Чен Ину за солдатів з КНДР, які воюють проти України  Президентські вибори в Молдові: Мая Санду та діаспора перемогли, але справжня боротьба ще попередувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
19.12.2018   Київ, Україна   Укрінформ

У Київському метрополітені презентували мурали

У Києві на станції метро "Осокорки" презентували арт-проект Національної єдності "MoreThanUs". Вісім муралів створили художники з семи країн та України. "Ми презентуємо наш арт-проект, присвячений нашій історії, нашій культурі , мистецтву. Цей проект несе дуже багато сенсів для нас. Він несе не тільки об'єднуючу стилістичну задачу для українців. Ми хотіли б також, щоб він став певним туристичною принадою для людей, які приїжджають до Києва, тому що сьогодні вуличне мистецтво - це та цікавинка, заради якої люди приїжджають в Нью Йорк, Лондон.Ми б хотіли, щоб Київ теж був таким туристичним містом. Ми ставили дуже багато завдань і впевнені, що всі вони будуть виконуватися , що це не. на один рік, а на десятиліття", - сказав на презентації держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко.
Як розповів на заході куратор проекту Гео Лерос, всі зображення присвячені національній єдності України. Проект створювався протягом чотирьох місяців. Над ним працювали Олександр Брітцев з України, Matthew Down та Spear з Бельгії, Apollo Tores з Бразилії, Kraser з Іспанії, Jasm One зі Швейцарії, Mata Ruda з Коста Ріки, BkFoxx зі Сполучених Штатів Америки. За словами Лероса, вибір саме цих художників був зумовлений, зокрема і тим, що вони також популяризуватимуть свої роботи, розповідаючи про них в соцмережах, і таким чином популяризуючи і Україну, Київ.
"Коли малюють роботи місцеві художники, вони більше залишаються у локальному форматі, в межах України, Києва, і рідко переходять у за межі України. Коли приїжджає закордонний художник, створює тут роботу, викладає іх у себе (у соцмережах) , це більше набуває міжнародного формату. ...Наприклад, Аполло Торес після України в центрі Парижу створив роботу, і він є куратором фестивалю в Швейцарії. Вони всі муралісти, половина з них галеристи, у них проходять виставки по всьому світу",- сказав Лерос.
В основу муралів покладені історії, пов'язані з Україною.

Зараз Володимир Донос знову працює вчителем у своєму рідному місті, викладає фізкультуру та патріотичне виховання. Сам Володимир Донос, якого запросили на презентацію, вважає, що є багато інших героїв, які варті того, щоб про них говорити.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
столкновения, ЗСУ, дети, Україна, музыка, Одесса, футбол, туризм, мода, Київ, обстрелы, митинги, Александр Зубко, война, культура, акции, полиция, Карпаты, спорт, юмор, военная техника, учения, уикенд, ВМС, фотоподборки, НАТО, терроризм, живопись, дизайн, мир, оккупация, передовая, сборная Украины, Порошенко, экология, Париж, город, фотография, марш, Зеленский, стихийные бедствия, фотоконкурсы, архитектура, Китай, авиация, медицина, пандемия, Киев, солдат, Путин, пляжи, пожары, Крым, зима, политика, Майдан, США, искусство, #Євромайдан, Новый Год, выборы, портрет, коронавирус, история, Дмитрий Дятлов, фестивали, люди, суд, Донбасс, традиции, природа, Шахтер, корабли, Верховная Рада, путешествия, технологии, Львів, ВСУ, общество, праздники, женщины, самолеты, автомобили, Россия, Киевщина, выставки, Нацгвардия, церковь, соревнования, ДСНС, Динамо, животные, протесты, фотопроект, Бахмут, карантин, Польша, пейзажи, Сергей Смоленцев, Війна