НОВОСТИ ДНЯ: На «виборах» до Держдуми голосували близько 230 тисяч українців у Росії - Денісова  Рада планує вдосконалити застосування прикордонниками бойової техніки та озброєння  Украину накроет мощный ветер и дожди  Міністерство освіти уточнило умови роботи освітніх закладів у жовтій карантинній зоні  8 марта и 1 мая не отменят: в Минкульте объяснили закон  У Ткаченка запевняють, що не пропонують скасувати деякі свята  На «Об’єднаних зусиллях» відпрацювали пуски зенітних керованих ракетвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотография, Зеленский, политика, митинги, учения, женщины, Верховная Рада, выставки, фотоподборки, уикенд, медицина, США, Львів, Порошенко, АТО, технологии, туризм, Александр Зубко, соревнования, сборная Украины, Одесса, церковь, фестивали, Донбасс, фотоконкурсы, пандемия, оккупация, портрет, люди, Крым, досуг, пожары, Китай, война, природа, НАТО, животные, стихийные бедствия, мир, Карпаты, корабли, пляжи, тест-драйв, общество, традиции, живопись, заводы, коронавирус, автомобили, музыка, Киев, Россия, футбол, юмор, зима, ЗСУ, столкновения, культура, Лига Чемпионов УЕФА, искусство, Путин, праздники, акции, мода, солдат, суд, Новый Год, авиация, знаменитости, путешествия, Шахтер, показы, протесты, Майдан, дизайн, карантин, парады, марш, передовая, фотопроект, ВМС, Дмитрий Дятлов, самолеты, Динамо, #Євромайдан, полиция, пейзажи, религия, спорт, город, архитектура, история, ВСУ, экология, выборы, дети, ДСНС, Нацгвардия, Сергей Смоленцев, политики