НОВОСТИ ДНЯ: Как правильно готовить разные сорта риса  Названий список професій, на які чекає обов'язкова вакцинація  Християни східного обряду відзначають Воздвиження Хреста Господнього  В Украину идут сильные заморозки: какие области под угрозой  Витамины круглый год: проростки, которые стоит выращивать на своей кухне  Українцям розповіли, коли чекати піку нової хвилі COVID-19  Какой будет зима и ждать ли снег на Новый год. Синоптик озвучила прогнозвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Александр Зубко, Майдан, митинги, НАТО, авиация, экология, Шахтер, Донбасс, архитектура, учения, сборная Украины, оккупация, Зеленский, юмор, туризм, суд, Китай, Новый Год, Карпаты, Львів, война, самолеты, показы, коронавирус, Киев, технологии, праздники, живопись, медицина, природа, дизайн, пандемия, США, женщины, история, музыка, фотоподборки, Россия, традиции, соревнования, Динамо, протесты, выставки, досуг, люди, фотопроект, ВМС, Нацгвардия, фотоконкурсы, тест-драйв, #Євромайдан, пейзажи, зима, общество, портрет, Верховная Рада, город, футбол, уикенд, карантин, полиция, пожары, знаменитости, Порошенко, пляжи, фестивали, дети, ЗСУ, Сергей Смоленцев, джаз, парады, АТО, Дмитрий Дятлов, стихийные бедствия, религия, политики, политика, корабли, Лига Чемпионов УЕФА, автомобили, животные, культура, столкновения, мода, спорт, ВСУ, солдат, акции, мир, выборы, марш, ДСНС, путешествия, церковь, Одесса, передовая, искусство, фотография, Путин, заводы