НОВОСТИ ДНЯ: На «виборах» до Держдуми голосували близько 230 тисяч українців у Росії - Денісова  Рада планує вдосконалити застосування прикордонниками бойової техніки та озброєння  Украину накроет мощный ветер и дожди  Міністерство освіти уточнило умови роботи освітніх закладів у жовтій карантинній зоні  8 марта и 1 мая не отменят: в Минкульте объяснили закон  У Ткаченка запевняють, що не пропонують скасувати деякі свята  На «Об’єднаних зусиллях» відпрацювали пуски зенітних керованих ракетвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
тест-драйв, юмор, Одесса, Александр Зубко, соревнования, Дмитрий Дятлов, джаз, оккупация, самолеты, Зеленский, протесты, ЗСУ, НАТО, Лига Чемпионов УЕФА, портрет, Нацгвардия, выставки, традиции, акции, фестивали, Динамо, учения, Киев, дети, архитектура, церковь, Китай, фотоподборки, суд, музыка, футбол, дизайн, животные, авиация, уикенд, искусство, пандемия, митинги, природа, автомобили, АТО, история, культура, праздники, корабли, Новый Год, фотопроект, выборы, Путин, пляжи, война, пожары, стихийные бедствия, парады, пейзажи, спорт, ВМС, общество, туризм, медицина, марш, Львів, Майдан, Сергей Смоленцев, живопись, фотоконкурсы, технологии, Донбасс, политики, Верховная Рада, ВСУ, Шахтер, столкновения, коронавирус, экология, показы, США, Карпаты, ДСНС, женщины, люди, Крым, карантин, зима, досуг, политика, религия, знаменитости, Порошенко, мир, солдат, #Євромайдан, передовая, Россия, полиция, фотография, путешествия, мода, сборная Украины, город