НОВОСТИ ДНЯ: Мобілізація і бронь. Хто може отримати відстрочку від призову  В Україні різко зміниться погода: синоптики оновили прогноз і зробили попередження  Укрпошта випускає у продаж марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»  російські загарбники вирішили змінити назву Київської Русі у підручниках для дітей  23 травня в Україні без істотних опадів, вдень до +19°  У білорусі ховають найманців російських ПВК, які воювали проти України – розвідка  росіяни не можуть відновити аеродром у Тирасполі – пропили техніку та апаратурувсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
28.10.2020   Нагірний Карабах   Радіо Свобода

Нагірний Карабах: озброєні селяни проти азербайджанських військових та безкоштовний хліб у Степанакерті

У Нагірному Карабасі тривають бойові дії між азербайджанськими й вірменськими силами, попри заклики міжнародної спільноти дотримуватися умов укладеного наприкінці минулого тижня перемир’я. Протистояння в регіоні знову спалахнуло 27 вересня. З того часу з обох боків загинули сотні військових і невідома кількість цивільних. Це найбільша ескалація в Нагірному Карабасі з 1994 року. У Вірменії й Азербайджані оголошені воєнний стан і мобілізація.
Конфлікт між Вірменією й Азербайджаном через Нагірний Карабах розпочався в 1988 році. До укладення угоди про припинення вогню 1994 року Баку втратив контроль над майже всім Нагірним Карабахом і ще частиною прилеглих до нього районів країни – разом до 20% міжнародно визнаної території Азербайджану.
У серпні 2020 року вірменський парламентар Сасун Мікаелян закликав створити офіційну добровольчу дружину, що увійшла б до складу збройних сил Вірменії. Мікаелян сказав, що це необхідно, бо Вірменію «оточили вороги».
Чому місцеві вірмени біля лінії фронту в Нагірному Карабасі беруться до зброї проти азербайджанських військових – у фотогалереї кореспондента Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода Еймоса Чаппла.
А у самому Степанакерті працює цілодобово приватна пекарня, надаючи свіжий хліб місцевим жителям, які залишилися в головному місті охопленого бойовими діями Нагірно-Карабаського регіону.

Старший вірменин зі своїм автоматом в Аветарноці, 25 жовтня. Деякі учасники бойових дій у нинішньому конфлікті струсили пил зі старої зброї, яка зберігалася в їхніх будинках і востаннє використовувалася в Нагірно-Карабаській війні, що закінчилася в 1994 році

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
уикенд, Россия, ДСНС, туризм, пляжи, Карпаты, экология, мир, город, марш, искусство, корабли, пожары, спорт, Верховная Рада, митинги, сборная Украины, зима, Сергей Смоленцев, Львів, история, фестивали, визиты, Нацгвардия, портрет, пандемия, общество, животные, праздники, дизайн, США, музыка, тест-драйв, Киевщина, ВСУ, полиция, Майдан, Донбасс, фотоконкурсы, Китай, показы, оккупация, Дмитрий Дятлов, знаменитости, дети, депутаты, протесты, столкновения, мода, парады, природа, Одесса, учения, выставки, политика, суд, традиции, Новый Год, технологии, авиация, архитектура, фотопроект, война, Александр Зубко, самолеты, путешествия, НАТО, медицина, живопись, ЗСУ, передовая, политики, Киев, Шахтер, Путин, женщины, стихийные бедствия, акции, коронавирус, АТО, Польша, культура, фотография, церковь, автомобили, юмор, выборы, Зеленский, солдат, карантин, военная техника, люди, ВМС, #Євромайдан, футбол, Порошенко, Динамо, фотоподборки, пейзажи, соревнования