НОВИНИ ДНЯ: "Це феноменально": екіпаж NASA побачив на Місяці те, що неможливо помітити з Землі  Удари по терміналах РФ на Балтиці завдали колосальних збитків: названо суму  В Україні стрімко старіє населення: демограф попередив про наслідки  Росія неспроможна захистити тил: удари по НПЗ викрили критичні прогалини у ППО окупантів — ISW  Готуйте гаманці: дві категорії продуктів відчутно здорожчають у квітні  В Україні 6 квітня дощитиме, вдень прогріє до +20°  РФ співпрацюватиме з Китаєм через ситуацію на Близькому Сході — що заявиливсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
28.10.2020   Нагірний Карабах   Радіо Свобода

Нагірний Карабах: озброєні селяни проти азербайджанських військових та безкоштовний хліб у Степанакерті

У Нагірному Карабасі тривають бойові дії між азербайджанськими й вірменськими силами, попри заклики міжнародної спільноти дотримуватися умов укладеного наприкінці минулого тижня перемир’я. Протистояння в регіоні знову спалахнуло 27 вересня. З того часу з обох боків загинули сотні військових і невідома кількість цивільних. Це найбільша ескалація в Нагірному Карабасі з 1994 року. У Вірменії й Азербайджані оголошені воєнний стан і мобілізація.
Конфлікт між Вірменією й Азербайджаном через Нагірний Карабах розпочався в 1988 році. До укладення угоди про припинення вогню 1994 року Баку втратив контроль над майже всім Нагірним Карабахом і ще частиною прилеглих до нього районів країни – разом до 20% міжнародно визнаної території Азербайджану.
У серпні 2020 року вірменський парламентар Сасун Мікаелян закликав створити офіційну добровольчу дружину, що увійшла б до складу збройних сил Вірменії. Мікаелян сказав, що це необхідно, бо Вірменію «оточили вороги».
Чому місцеві вірмени біля лінії фронту в Нагірному Карабасі беруться до зброї проти азербайджанських військових – у фотогалереї кореспондента Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода Еймоса Чаппла.
А у самому Степанакерті працює цілодобово приватна пекарня, надаючи свіжий хліб місцевим жителям, які залишилися в головному місті охопленого бойовими діями Нагірно-Карабаського регіону.

Озброєний боєць-доброволець стоїть напоготові, 23 жовтня. На зброї білою фарбою намальований християнський хрест і літери вірменської абетки ՀՅԴ, що означають «Вірменська революційна федерація» (ВРФ), відома також як «Дашнакцутюн». ВРФ – ліва націоналістична політична партія, яка була сформована в Османській імперії в 1890-х роках з метою «захисту вірменських сіл від масових убивств, які були широко поширені в деяких населених вірменами районах імперії». І в сучасній Вірменії, і в самопроголошеній владі Нагірного Карабаху вона перебуває на узбіччі політичного життя

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
акции, пожары, музыка, Париж, выборы, Майдан, автомобили, фотография, Дмитрий Дятлов, мода, Сергей Смоленцев, учения, Путин, Крым, фотоподборки, марш, Александр Зубко, обстрелы, Китай, военная техника, Киев, митинги, джаз, сборная Украины, Польша, #Євромайдан, фестивали, медицина, праздники, пейзажи, уикенд, Киевщина, политика, Порошенко, Россия, Карпаты, Динамо, мир, Верховная Рада, Україна, ВМС, Новый Год, США, животные, Львів, история, передовая, НАТО, Зеленский, протесты, карантин, Бахмут, пляжи, Одесса, портрет, Шахтер, живопись, город, туризм, люди, терроризм, Війна, спорт, суд, общество, дети, оккупация, ЗСУ, солдат, выставки, церковь, ДСНС, фотопроект, корабли, путешествия, природа, стихийные бедствия, Київ, футбол, соревнования, авиация, пандемия, война, юмор, фотоконкурсы, традиции, самолеты, Донбасс, зима, дизайн, коронавирус, архитектура, искусство, технологии, столкновения, полиция, Нацгвардия, женщины, культура, ВСУ