Фото и Видео
Фоторепортажи
10.10.2017   Україна   3-й окремий полк спеціального призначення
3863 Метки:  учения, ВСУ, спецназ, ССО.

«Чорна п’ятниця»: вишкіл для бажаючих служити у Силах спеціальних операцій

Минулої п'ятниці військовослужбовці з різних підрозділів Збройних сил України взяли участь у вишколі під назвою "Чорна п'ятниця". Це один з етапів відбору, метою якого є проходження 5-го кваліфікаційного курсу для відбору кандидатів саме для служби в 3 окремому полку спецпризначення Сил спеціальних операцій (м. Кропивницький).
В «Чорну п’ятницю» на учасників курсу чекали фізичні вправи, виконувати які вони мусили в надважких умовах з додатковим навантаженням і по коліна в багнюці. При цьому час від часу їх поливали з брандспойтів потужним струменем води.
Позивний Parker, інструктор: "Ми намагаємось максимально підготувати їх до тієї реальності, яка буде в них під час відбору. Зараз ми готуємо їх до селекції: тренуємо, намагаємося вмотивувати. Переважно тут люди, які самостійно виявили бажання служити в ССО. Сьогодні для них "Чорна п'ятниця", в цей день йдуть ті, хто менш вмотивований. Ті, хто більш вмотивований, з сильним характером і впевнений у собі, лишаються та рухаються далі".
В "Чорну п’ятницю" учасники курсу мали продемонструвати свою фізичну та моральну витривалість, вміння працювати в колективі, готовність через надзусилля виконувати поставлену задачу та йти до кінця. Серед вправ, які виконували курсанти, були колоди: перекочування, прес, підіймання та присідання, при цьому бійців поливали холодною водою. Далі на всіх чекало перетягування, підіймання та перекочування великих коліс, вправи з мішками та власними рюкзаками, вагою в 20 кілограмів. Потім – статичні вправи і смуга перешкод. Весь комплекс тривав понад чотири години.
Командир підрозділу 3 ОП СпП: "Це відбувається з метою підготовки кандидатів на проходження кваліфікаційного курсу виключно для підрозділів 3 ОП СпП. Ми запросили до проходження курсу всіх військовослужбовців ЗСУ, в тому ж числі Сил спеціальних операцій. Як правило, хлопці, які проходять до нас - вмотивовані і розуміють, куди йдуть. І найголовніше - для них це один з єдиних шансів потрапити до ССО".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
авиация, ВМС, фотография, история, милиция, протесты, парады, традиции, ЕВРО-2012, АТО, автомобили, ВСУ, терроризм, конкурс, мода, архитектура, фотоподборки, выставки, оппозиция, мотоциклы, Путин, митинги, путешествия, Александр Зубко, выборы, цирк, дизайн, технологии, культура, Россия, учения, женщины, музыка, Майдан, Донецк, мир, Китай, животные, город, общество, акции, стихийные бедствия, Порошенко, война, суд, концерты, депутаты, юмор, кошки, Одесса, марш, Олимпиада, футбол, религия, Тимошенко, самолеты, природа, Рождество, Сергей Смоленцев, спорт, корабли, солдат, искусство, США, Шахтер, Лига Чемпионов УЕФА, фестивали, Львів, кино, дети, столкновения, джаз, праздники, политика, люди, Донбасс, реконструкция, полиция, пожар, катастрофы, Динамо, Саакашвили, Киев, транспорт, живопись, фотопроект, гонки, тест-драйв, беспорядки, бизнес, оккупация, велосипеды, аннексия Крыма, Львов, #Євромайдан, туризм, военная техника, досуг, соревнования, Верховная Рада