Фото и Видео
Фоторепортажи
10.10.2017   Україна   3-й окремий полк спеціального призначення
2616 Метки:  учения, ВСУ, спецназ, ССО.

«Чорна п’ятниця»: вишкіл для бажаючих служити у Силах спеціальних операцій

Минулої п'ятниці військовослужбовці з різних підрозділів Збройних сил України взяли участь у вишколі під назвою "Чорна п'ятниця". Це один з етапів відбору, метою якого є проходження 5-го кваліфікаційного курсу для відбору кандидатів саме для служби в 3 окремому полку спецпризначення Сил спеціальних операцій (м. Кропивницький).
В «Чорну п’ятницю» на учасників курсу чекали фізичні вправи, виконувати які вони мусили в надважких умовах з додатковим навантаженням і по коліна в багнюці. При цьому час від часу їх поливали з брандспойтів потужним струменем води.
Позивний Parker, інструктор: "Ми намагаємось максимально підготувати їх до тієї реальності, яка буде в них під час відбору. Зараз ми готуємо їх до селекції: тренуємо, намагаємося вмотивувати. Переважно тут люди, які самостійно виявили бажання служити в ССО. Сьогодні для них "Чорна п'ятниця", в цей день йдуть ті, хто менш вмотивований. Ті, хто більш вмотивований, з сильним характером і впевнений у собі, лишаються та рухаються далі".
В "Чорну п’ятницю" учасники курсу мали продемонструвати свою фізичну та моральну витривалість, вміння працювати в колективі, готовність через надзусилля виконувати поставлену задачу та йти до кінця. Серед вправ, які виконували курсанти, були колоди: перекочування, прес, підіймання та присідання, при цьому бійців поливали холодною водою. Далі на всіх чекало перетягування, підіймання та перекочування великих коліс, вправи з мішками та власними рюкзаками, вагою в 20 кілограмів. Потім – статичні вправи і смуга перешкод. Весь комплекс тривав понад чотири години.
Командир підрозділу 3 ОП СпП: "Це відбувається з метою підготовки кандидатів на проходження кваліфікаційного курсу виключно для підрозділів 3 ОП СпП. Ми запросили до проходження курсу всіх військовослужбовців ЗСУ, в тому ж числі Сил спеціальних операцій. Як правило, хлопці, які проходять до нас - вмотивовані і розуміють, куди йдуть. І найголовніше - для них це один з єдиних шансів потрапити до ССО".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
реконструкция, Сергей Смоленцев, АТО, соревнования, депутаты, мода, общество, традиции, марш, столкновения, туризм, конкурс, Майдан, природа, кошки, живопись, Тимошенко, терроризм, Саакашвили, праздники, спорт, корабли, оккупация, концерты, кино, велосипеды, красота, Лига Чемпионов УЕФА, Донбасс, Динамо, война, катастрофы, Порошенко, бизнес, фотопроект, юмор, женщины, мир, ЕВРО-2012, автомобили, парады, полиция, политика, Янукович, фотоподборки, Верховная Рада, самолеты, учения, солдат, Китай, досуг, джаз, Львов, Киев, город, ВСУ, выборы, Шахтер, история, пожар, музеи, Путин, Донецк, милиция, дети, архитектура, оппозиция, выставки, музыка, ВМС, искусство, Россия, США, животные, суд, религия, технологии, Honda, путешествия, мотоциклы, авиация, фестивали, Одесса, стихийные бедствия, #Євромайдан, люди, гонки, протесты, фотография, беспорядки, военная техника, транспорт, дизайн, Александр Зубко, футбол, тест-драйв, культура, митинги, цирк, Львів