НОВОСТИ ДНЯ: Из-за COVID-19 британцы на год отложат полевые исследования в Антарктиде  От ледника Канады откололся айсберг размером с Чернигов  В «Ранку з Україною» рассказали о правилах безопасного отдыха в Египте в условиях пандемии  У Зеленского подсчитали, сколько будет стоить восстановление Донбасса  Максим Степанов раскрыл первые подробности проекта по трансплантации органов  Погода на неделю: прохладно и дождливо   В Париже маски становятся обязательными на многолюдных улицахвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Дмитрий Дятлов, уикенд, ДСНС, военная техника, Донбасс, история, ВМС, беспорядки, автомобили, марш, Шахтер, дети, пожары, Динамо, авиация, стихийные бедствия, НАТО, солдат, США, Львів, джаз, фестивали, музыка, политики, пейзажи, оккупация, показы, Майдан, ВСУ, самолеты, дизайн, #Євромайдан, выставки, карантин, митинги, Киев, милиция, архитектура, фотопроект, знаменитости, война, живопись, Новый Год, политика, спорт, Нацгвардия, акции, Зеленский, учения, выборы, парады, путешествия, технологии, общество, туризм, корабли, мода, церковь, футбол, Верховная Рада, тест-драйв, Одесса, женщины, город, Сергей Смоленцев, суд, Карпаты, пляжи, коронавирус, праздники, Александр Зубко, религия, Саакашвили, Порошенко, Россия, юмор, полиция, Путин, искусство, Китай, люди, природа, экология, фотография, зима, пандемия, фотоконкурсы, АТО, мир, протесты, фотографы, традиции, культура, соревнования, портрет, досуг, столкновения, ЗСУ, фотоподборки, животные