НОВОСТИ ДНЯ: Без дозволу військкомату з регіону зась: у Генштабі підтвердили заборону виїзду військовозобов'язаних за межі місця проживання  Шойгу сказав, скільки ще Росія продовжуватиме війну проти України  Жодної паніки. Як пояснюють у Мінобороні поїздки по України для чоловіків лише за дозволом  Hubble показав незвичне злиття "багаторуких" галактик  Нове правило для чоловіків. Військовозобов’язані не зможуть вільно їздити по Україні без дозволу  Шкільна міні-піца вдома: простий рецепт, який дуже сподобається дітям і дорослим  Україну охопить потужними холодними дощами: синоптики оновили прогнозвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
29.12.2020   Львів, Україна   Укрінформ

У Львові вперше провели операцію з пересадки печінки

В Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова вперше трансплантували печінку, від того ж донора було пересаджено ще серце та дві нирки, відтак вдалося врятувати чотири життя.
Про це в Фейсбуці повідомив директор лікарні Олег Самчук: «Трансплантація печінки тепер і у Львові. У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова ще чотири врятовані життя. У неділю у нашій лікарні пересаджено чотири органи - серце, дві нирки і печінка. Трансплантація печінки відбулася вперше в Західній Україні. Наш медзаклад став другим місцем у країні, де відтепер роблять такі операції».
Донор - 47-річна жінка, яка померла від крововиливу в мозок. Розрив аневризми. Після констатації смерті мозку її мама, брат і син дали згоду на донорство.
Реципієнткою печінки стала 39-річна жінка із Житомира, яка мала цироз. Орган уже був критично вражений і врятувати її могла лише трансплантація.
«Щоб її виконати, на наше запрошення з Києва приїхала команда Національного інституту хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова на чолі з Олександром Гриненком. Операцію робили спільно з нашими спеціалістами. Вона тривала одинадцять годин», - зазначив Самчук.
Серце отримав 45-річний одесит. Після інфаркту його власний орган не міг виконувати свою функцію. Донорське серце було для нього єдиним шансом жити. Цю операцію виконували спільно з командою Інституту серця МОЗ України на чолі з Борисом Тодуровим та Гаврилом Ковтуном.
Реципієнтами нирок стали жителі Тернопільщини - 35-річна жінка і 47-річний чоловік. Органи їм львівські трансплантологи на чолі з Mаксимом Овечком пересаджували теж спільно з лікарями інституту Шалімова.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
война, женщины, история, автомобили, выборы, праздники, технологии, Россия, солдат, искусство, тест-драйв, архитектура, фотоподборки, Нацгвардия, парады, дети, пожары, природа, Китай, Шахтер, ДСНС, экология, ВСУ, политика, фотоконкурсы, пляжи, коронавирус, сборная Украины, Сергей Смоленцев, город, путешествия, Новый Год, Майдан, пейзажи, протесты, оккупация, суд, знаменитости, акции, политики, живопись, Дмитрий Дятлов, туризм, Зеленский, митинги, Карпаты, соревнования, #Євромайдан, военная техника, фестивали, Путин, НАТО, мир, фотопроект, уикенд, Киевщина, портрет, церковь, Одесса, музыка, дизайн, АТО, фотография, Порошенко, визиты, животные, Львів, зима, традиции, Киев, ВМС, учения, Верховная Рада, Донбасс, авиация, люди, общество, мода, депутаты, культура, марш, выставки, Польша, Динамо, спорт, США, стихийные бедствия, самолеты, пандемия, показы, полиция, карантин, корабли, футбол, юмор, передовая, столкновения, Александр Зубко, ЗСУ, обстрелы