НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фестивали, коронавирус, военная техника, Львів, полиция, Беларусь, фотоконкурсы, искусство, церковь, Польша, юмор, история, праздники, обстрелы, традиции, тест-драйв, ВСУ, медицина, акции, автомобили, футбол, дизайн, пожары, ВМС, путешествия, ДСНС, показы, Одесса, Сергей Смоленцев, Майдан, Россия, природа, дети, США, пандемия, культура, уикенд, мода, Порошенко, живопись, Зеленский, #Євромайдан, мир, выставки, люди, фотопроект, Карпаты, визиты, передовая, Киевщина, учения, зима, Динамо, Новый Год, общество, ЗСУ, технологии, Шахтер, Донбасс, Дмитрий Дятлов, музыка, марш, парады, корабли, столкновения, НАТО, выборы, Китай, пляжи, спорт, пейзажи, политика, Верховная Рада, женщины, Путин, Александр Зубко, оккупация, карантин, самолеты, Нацгвардия, фотография, авиация, солдат, Крым, экология, архитектура, город, митинги, война, портрет, стихийные бедствия, суд, терроризм, фотоподборки, Киев, сборная Украины, протесты, соревнования, животные, туризм