НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасоквсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
НАТО, солдат, Сергей Смоленцев, Китай, Дмитрий Дятлов, искусство, авиация, война, парады, военная техника, праздники, дети, портрет, выборы, живопись, Донбасс, карантин, фестивали, животные, медицина, пейзажи, передовая, Одесса, Нацгвардия, корабли, культура, Путин, столкновения, учения, ДСНС, автомобили, показы, ВСУ, марш, коронавирус, футбол, Новый Год, ЗСУ, природа, визиты, церковь, протесты, Киевщина, Порошенко, юмор, путешествия, акции, оккупация, музыка, Динамо, Львів, #Євромайдан, мода, город, женщины, Россия, Киев, терроризм, выставки, сборная Украины, обстрелы, самолеты, Майдан, фотография, ВМС, Зеленский, фотоподборки, суд, пандемия, зима, спорт, туризм, полиция, Польша, фотопроект, США, стихийные бедствия, фотоконкурсы, пляжи, архитектура, технологии, экология, уикенд, Рождество, люди, Александр Зубко, тест-драйв, Шахтер, Верховная Рада, Крым, общество, митинги, история, политика, мир, Карпаты, соревнования, пожары, дизайн, традиции