НОВОСТИ ДНЯ: На Сонці з'явилася величезна діра, яка у 20 разів більша за Землю: про що попереджають вчені  Виїзд чоловіків за кордон: у Зеленського заявили про відсутність будь-яких пом'якшень  До великоднього столу: рецепт соковитої буженини  Науковці дослідили за допомогою телескопа екзопланету розміром із Землю: чи можливе там життя  Феномен F-16: Ігнат пояснив, чому ці літаки такі бажані та потрібні Україні  "Кіна не буде": імперія Трампа тріснула по швах  Рецепт швидкої паски панетоне на дріжджахвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
автомобили, коронавирус, Донбасс, учения, Шахтер, Польша, традиции, мир, зима, пандемия, Одесса, показы, ВМС, Сергей Смоленцев, Дмитрий Дятлов, Карпаты, Новый Год, суд, Верховная Рада, город, сборная Украины, дети, портрет, путешествия, #Євромайдан, ЗСУ, общество, выборы, протесты, пейзажи, футбол, ВСУ, Нацгвардия, медицина, самолеты, пляжи, столкновения, архитектура, пожары, живопись, Порошенко, фотография, солдат, Россия, митинги, Путин, выставки, полиция, военная техника, тест-драйв, фотоконкурсы, животные, люди, природа, Майдан, стихийные бедствия, спорт, парады, уикенд, Львів, марш, терроризм, визиты, Киевщина, Крым, политика, дизайн, культура, праздники, акции, технологии, США, фестивали, оккупация, фотопроект, война, ДСНС, женщины, экология, мода, церковь, Зеленский, фотоподборки, НАТО, обстрелы, Александр Зубко, корабли, Динамо, авиация, история, музыка, туризм, политики, искусство, Киев, юмор, соревнования, карантин, Китай, передовая