НОВОСТИ ДНЯ: Прийде потепління. Синоптики розповіли, де 1 квітня буде найхолодніше та дощі  Україна готується до контрнаступу: потрібна важка техніка та підготовлені бійці, - Резніков  Міфи про е-рецепт: що потрібно знати  Дощі, але тепло. Якою буде погода в Україні на вихідні  У Росії зросла кількість громадян, які виступають проти війни в Україні – дослідження  Мобілізація в Україні: як батько неповнолітніх дітей може отримати відстрочення  Великий контрнаступ ЗСУ наближається: що відомо про можливі терміни і напрямкивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
показы, фотопроект, Польша, Нацгвардия, солдат, спорт, портрет, животные, Новый Год, полиция, фотография, фотоподборки, церковь, оккупация, футбол, юмор, терроризм, война, архитектура, Сергей Смоленцев, Верховная Рада, зима, военная техника, природа, Александр Зубко, Россия, НАТО, корабли, акции, мир, тест-драйв, Киевщина, выставки, люди, живопись, автомобили, Динамо, Зеленский, пандемия, Путин, карантин, митинги, ВМС, туризм, США, дети, Майдан, фестивали, пейзажи, традиции, Шахтер, ВСУ, визиты, дизайн, Донбасс, Порошенко, ДСНС, стихийные бедствия, история, Беларусь, Карпаты, путешествия, суд, политика, марш, выборы, парады, искусство, Дмитрий Дятлов, фотоконкурсы, город, сборная Украины, медицина, протесты, музыка, Львів, #Євромайдан, Китай, авиация, культура, соревнования, самолеты, общество, Киев, праздники, столкновения, технологии, пляжи, ЗСУ, учения, коронавирус, экология, женщины, пожары, передовая, Одесса, мода, обстрелы, Крым, уикенд