НОВОСТИ ДНЯ: Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до військавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
юмор, визиты, архитектура, путешествия, сборная Украины, Шахтер, соревнования, Польша, Зеленский, война, дизайн, выставки, автомобили, портрет, протесты, парады, ДСНС, технологии, карантин, культура, фотопроект, праздники, мир, искусство, люди, Киевщина, пожары, пейзажи, авиация, Порошенко, Киев, фестивали, акции, Александр Зубко, выборы, фотоконкурсы, мода, учения, традиции, передовая, Динамо, солдат, зима, терроризм, столкновения, туризм, город, Карпаты, суд, живопись, марш, Рождество, Одесса, история, медицина, уикенд, музыка, ЗСУ, животные, показы, Нацгвардия, обстрелы, самолеты, Дмитрий Дятлов, церковь, общество, тест-драйв, Крым, НАТО, ВСУ, коронавирус, природа, футбол, Майдан, стихийные бедствия, дети, корабли, митинги, Китай, оккупация, Новый Год, Львів, США, ВМС, экология, фотография, военная техника, женщины, фотоподборки, Сергей Смоленцев, #Євромайдан, спорт, Путин, политика, полиция, пандемия, Россия, Донбасс, пляжи, Верховная Рада